مربی سپیدرود رشت: ۳۵ تا ۴۰ درصد از قراردادها پرداخت شده است/ یک ماه روی چمن مصنوعی تمرین کردیم محرومیت کریمی به پایان رسیده است

مربی سپیدرود رشت: ۳۵ تا ۴۰ درصد از قراردادها پرداخت شده است/ یک ماه روی چمن مصنوعی تمرین کردیم

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: در شهر باران بیش از یک ماه است که روی چمن مصنوعی تمرین می‌کنیم و این قطعا برای ما مشکل‌ساز می‌شود.

به گزارش رشت ۲۰ ، و به نقل از  فارس ، علیرضا امامی‌فر در نشست خبری پیش از دیدار با تیم ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: آگاه هستیم با باشگاهی بازی داریم که هدف‌گذاری ابتدای فصلش نتیجه‌گیری در سه جام است و تنها جام حذفی را از دست داده‌اند.

وی افزود: از جذب بازیکنان در نیم‌فصل مشخص است که به دنبال چه چیزی هستند و تیم قدرتمندی هستند و تیم ما هم نخستین سالی است که در لیگ برتر حضور یافته است و به دنبال حفظ سهیمه‌اش در لیگ است.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تصریح کرد: مشکل ما در رشت نداشتن زمین چمن استاندارد است که هم در شیوه بازی و هم در بدن بچه‌ها اثرگذار است؛ فردا یک بازی هوشمندانه باید انجام دهیم و باید جسور باشیم.

وی بیان کرد: چیزی که به دنبال آن هستیم، گرفتن امتیاز است و امیدواریم این اتفاق بیافتد و بازیکنان باید بدانند برای تیمی که بازی می‌کنند و مردم رشت احترام قائل شوند و انشالله بتوانیم با امتیاز به رشت بازگردیم و از دو بازی خودمان در خانه امتیاز بگریم

امامی‌فر عنوان کرد: محرومیت علی کریمی به پایان رسیده است و از تفکرات او استفاده خواهیم کرد؛ محمدرضا مهدوی و مهدی قربان‌زاده بازیکنان محروم و مصدوم ما در دیدار فردا هستند.

وی خاطر نشان کرد: بازی‌های گذشته ما سخت بود ولی توانستیم مقابل سپاهان و پارس و … نتیجه گرفتیم؛باتوجه به تعطیلی که بود یک ماه روی چمن مصنوعی تمرین کردیم و همان‌طور که تیم‌های دیگر در رشت به مشکل می‌خورند، ما هم دچار مشکل می‌شویم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تصریح کرد: همه بازی‌ها دشوار است و ذوب‌آهن به دنبال حفظ جایگاه و فولاد به دنبال گرفتن سهمیه است و تراکتور هم شرایط خاص خود را دارد و بازی با پرسپولیس هم بازی دشواری است.

وی ادامه داد: بازی‌های ذوب‌آهن در مسابقات مختلف متفاوت است؛ به لحاظ بازیکن دست مربی ذوب‌آهن باز است، اما امیدوارم با توجه به شرایط خودمان و بازیکنانی که در اختیار داریم بتوانیم نهایت استفاده از پتانسیل موجود را بهره ببریم.

امامی‌فر در پاسخ به اینکه ذوب‌آهن از دیدار آسیایی به این دیدار پا می‌گذارد، عنوان کرد: بیشتر به خودمان نگاه می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و جای اشتباه نداریم؛ بازیکنان این تیم مشخص هستند و تبریزی، حسین و کی‌روش بازیکنان این تیم عملکردشان مشخص است.

وی افزود: شناخت کلی از حریف وجود دارد ولی اینکه بازیکنان بتوانند در زمین مسابقه شرایط خوب را داشته باشند و بتوانند بهترین عملکرد خودشان را ارائه کنند نکته مهم است.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در مورد دریافت‌های بازیکنان گفت: در مورد شرایط مالی معمولا زیاد صحبت نمی‌کنم چون اطلاعات دقیقی ندارم و بین ۳۵ تا ۴۰ درصد از قراردادها پرداخت شده است.

وی خاطرنشان کرد: باخت مقابل الدحیل تأثیر در عملکرد این تیم ندارد و قلعه‌نویی می‌دانند که چطور از بازیکنانش بصورت چرخشی استفاده کند تا بهترین نتیجه را کسب کند؛ این مساله برای ما هم هست که باید به صورت فشرده مسابقه دهیم و شرایط مالی ما ایجاب کرد تا با اتوبوس به اصفهان بیاییم ولی با همه این مشکلات تلاش می‌کنیم که این مسائل را پشت سر بگذاریم.

امامی‌فر در پایان اظهار کرد: این مسائل برای ذوب‌آهن مشکل نیست چون بازیکنان خوبی دارد.