مردم بهترین قاضی هستند / میگویند قبلاً فراخوان داده‌ایم، اما نتیجه کار کجاست؟ فرهام زاهد، نایب ‌رئیس شورای اسلامی شهر رشت:

مردم بهترین قاضی هستند / میگویند قبلاً فراخوان داده‌ایم، اما نتیجه کار کجاست؟

به گزارش رشت۲۰-فرهام زاهد، نایب ‌رئیس شورای اسلامی شهر رشت در جلسه ۱۰۶ شورای اسلامی شهر رشت در واکنش به عدم تشکیل جلسه، اظهار داشت: مردم بهترین قاضی هستند. ممکن است با تمام عدالت و انصافی که در خود سراغ داریم حتی درصدی جانب‌ دارانه به موضوعات نگاه کنیم. بهتر آن است که مردم در مورد اتفاقات اخیر قضاوت کنند.

نائب رییس شورا افزود: مردم به‌ خوبی می‌دانند کجا موضوعات برای شهر و کجای کار نیز موضوع شخصی و مباحث انتفاعی بوده است. یک روز آقای رمضانپور برای ریاست شورا کاندید شد و ۴ رأی به دست آورد، روز دیگر آقای حاجی پور کاندید شد و ۳ رأی اخذ کرد. در یک بازه زمانی به هیچ ‌کدام از دوستان ما جایگاهی داده نشد اما باز هم شکل قانونی کار انجام و جلسات به‌صورت منظم برگزار شد.

 

زاهد افزود: اگر موضوعی وجود دارد، صادقانه با مردم صحبت کنند، اما اگر چنین نیست جلسه‌ای برگزار و مشکلات مطرح شود. ما می‌بینیم که دوستان در جلسات حضور پیدا نمی‌کنند و بعد می‌گویند که اتفاقاتی در شورا در حال رقم خوردن است که ما با عدم حضور در شورا با آن مبارزه می‌کنیم. چه اتفاقی در حال رخ دادن است؟! آیا غیر از این است که نهایتاً فردی در یک کمیسیون تغییر کند؟ حداقل به مردم احترام بگذاریم !

 

نائب رییس شورا در پایان با بیان اینکه برخی از همکاران ما می‌گویند کاری که توسط شهردار در حال انجام شدن است را پیش از این فراخوان داده بودند، اذعان داشت: اینکه در گذشته شما به یک موضوع فکر کرده بودید یا برای آن فراخوان داده بودید چیز مهمی نیست چون اگر قرار بود اتفاقی رخ دهد باید نتیجه آن را امروز می‌دیدیم؛ اما نتیجه کار کجاست؟ ممکن است برای بسیاری از کارها پیش از این فکر شده، فراخوان صورت گرفته یا در مورد آن صحبتی مطرح شده باشد، اما مهم، نتیجه کار است که هیچ اتفاقی متأسفانه رخ نداده است. اگر به فراخوان بود که باید اکنون رودخانه‌های ما بهترین رودخانه‌های کشور بود یا TTS مدت‌ها قبل به رشت تحویل داده می‌شد. خواهش بنده بر این است که واقعیت را به مردم بگویید.