مردم بهترین قاضی هستند/ کم‌فروشی نکرده‌ام/ با لیست آمده‌ام و به لیست اعتقاد دارم

مردم بهترین قاضی هستند/ کم‌فروشی نکرده‌ام/ با لیست آمده‌ام و به لیست اعتقاد دارم

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، دکتر محمدصادق حسنی پس از ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رشت۲۰، گفت: همه ما شرمنده مردم هستیم. مردم ما ۴۰ سال است که تحمل می‌کنند و هر جا که نیاز بود حضور داشته‌اند. مردم ما ۸ سال در جنگ تحمیلی از مرزهای کشورمان دفاع کردند.

وی ادامه داد: اعتقاد راسخ بر این دارم که در تمامی بحران‌های سیاسی و اقتصادی مردم پای‌کار بوده‌اند و این وظیفه ما مسئولین را بیشتر می‌کند که کار خود را درست انجام دهیم و بتوانیم پاسخگوی مردم باشیم و قطعاً مردم کم‌فروشی نکرده و در حفظ انقلاب و کشور خودشان تلاش می‌کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم ما بسیار روشنفکر بوده و سیاسی هستند. نمایندگان خود را می‌شناسند و مشکلات را به‌خوبی می‌دانند. این درست است که مشکلات بسیاری وجود دارد. مردم در خصوص عملکرد نمایندگانشان بهترین قاضی هستند.

وی افزود: بنده سعی کرده‌ام امانت‌دار خوبی بوده و همانی باشم که بوده‌ام و تغییر اخلاق نداده و در اندازه توانایی خود کار کرده‌ام. مردم به بنده رأی داده‌اند که خودم باشم و کم‌فروشی نکرده‌ام. مردم باید در خصوص عملکرد بنده قضاوت کنند. هرچه بوده‌ام علنی و شفاف کار کرده ام.

دکتر حسنی در خصوص اینکه پای صندوق به لیست رأی خواهد داد یا خیر، گفت: قطعاً به لیست رأی خواهم داد. بنده لیستی آمده‌ام و به لیست اعتقاد دارم.