#مریم رجوی…_خورد؛ اوج عصبانیت مردم ایران از خیانت‌های منافقین پاسخ محکم مردم به یک آدمکش

#مریم رجوی…_خورد؛ اوج عصبانیت مردم ایران از خیانت‌های منافقین

به گزارش رشت۲۰ ؛طی روز‌های اخیر اتفاقاتی در ایران و خارج از ایران رخ داد تا یک گروهک پرمدعای تروریست که سرویس‌های اطلاعاتی غربی به شدت حامی آن است، بیش از پیش مفتضح شود؛ سازمان منافقین که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دستش به خون بیش از ۱۷ هزار هموطن آلوده است و در سخت‌ترین شرایط یعنی در جنگ تحمیلی همصدا و همراه با بعثی‌ها و صدام علیه ایران و مردمش می‌جنگیدند و جنایتی دیگر علیه هموطنان شان رقم زدند.

به نقل از «تابناک»؛ این گروهک تروریستی که هیچ گاه جایگاه و پایگاهی بین مردم ایران ـ جز همان معدود افراد مشکل داری که به آن پیوسته اند و حاضرند دست به جنایت علیه هموطنان شان بزنند ـ ندارد، آنچنان در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب نمایش اجرا و به پشتوانه دستگاه‌های اطلاعاتی غربی و پول‌های نفتی برخی کشور‌های عربی مرتجع منطقه از جمله عربستان سعودی کنگره‌های سالانه برگزار کرده اند که در خیال خودشان انگار مردم ایران منتظرند تا چنین کفتار صفتانی را همراهی کنند!

 

منافقین پادوی سرویس‌های اطلاعاتی غربی علیه مردم خودشان

 

هرچند این خیال خام در بین بدنه ساده لوح این گروهک مدام تزریق شده است، حتما سردمداران منافقین به خوبی به موضوع آگاه بوده و هستند و فقط در این سال‌ها برای راحتی خود و خانواده‌هایشان به مدد دلار‌های نفتی سعودی و حمایت برخی کشور‌های غربی، حاضر به کولی دادن به سرویس‌های اطلاعاتی غربی و خیانت علیه کشور و مردم خودشان شده اند. کما اینکه برخی اعضای این گروهک که تواب این روز‌ها هستند، با پی بردن به ماهیت منافقین از آن‌ها جدا شده و به کشور بازگشته اند.

 

جدای از همه جنایت‌ها و خیانت‌های منافقین، اتفاقی که در گردهمایی سالانه امسال این گروهک رخ داد، جای تامل بسیار دارد و می‌تواند تیر خلاصی بر پیکره بی جان آن‌ها باشد، چون صراحتا از سوی مخالفان جمهوری اسلامی، معاندان آن و گروه‌های داخلی اعم از اصلاح طلب، اصولگرا و همه آن‌هایی که در این دسته بندی‌ها تعریف نمی‌شوند، اما کشورشان را دوست دارند، به صراحت نظر مخالفت خود را با یک هشتگ که ترند جهانی هم شده با منافقین و اقدامات آن‌ها اعلام کردند.

 

خبری برای مطرح کردن دوباره فرقه بی جان منافق

 

در روز‌های گذشته نام «مریم رجوی» رهبر سازمان تروریستی منافقین، بار‌ها در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مطرح شد. مهمترین خبر در این خصوص، خبری بود که از مرگ او حکایت می‌کرد. فعالان فضای مجازی که از هلاکت «مریم رجوی» سرکرده سازمان تروریستی منافقین خبر دادند، نوشتند که او نیز به بیماری شایع این روز‌ها مبتلا و بر اثر ابتلا به کرونا هلاک شده است.

 

طبیعتا این خبری نبود که به راحتی اعلام بشود و بتوان به دلایل آن هم پی برد، چون پیشتر منافقین خبر مرگ «مسعود رجوی» را سال‌ها پنهان کردند تا در نهایت «ترکی الفیصل» رئیس اسبق دستگاه اطلاعاتی عربستان که سال ۹۵ در نشست سالانه سازمان تروریستی منافقین در پاریس شرکت کرده بود، از عبارت مرحوم برای رجوی استفاده کرد و آنجا مشخص شد که رهبر منافقین سال هاست که مرده است.

 

همین داستان در مورد مرگ «مریم رجوی» هم صدق می‌کند؛ یعنی اگر او به هر دلیلی هلاک شده بود، طبیعتا خبر مرگش مدت‌ها پنهان می‌ماند تا پیکر بی جان منافقین به طور کلی از بین نرود. پس می‌توان این گونه برداشت کرد که انتشار خبر مرگ مریم رجوی ـ آن هم دو روز پیش از گردهمایی سالانه منافقین ـ یک پروپاگاندای رسانه‌ای برای مطرح کردن نام این گروهک و رجوی بوده تا در آستانه گردهمایی سالانه شان این موضوع مورد توجه قرار بگیرد که اتفاقا این پیش بینی هم درست از آب درآمد.

 

عدو شود سبب خیر…

 

۲۷ تیرماه گردهمایی سازمان تروریستی منافقین برگزار شد و مریم رجوی در آن سخنرانی کرد. این سخنرانی توسط شبکه ماهواره‌ای «ایران اینترنشنال» که ماهیتی مشابه سازمان منافقین دارد و پول و هزینه‌های خود را از محل درآمد‌های نفتی سعودی‌ها تامین می‌کند به صورت زنده پخش شد تا مردم بیش از همیشه دلایل تشکیل چنین شبکه‌هایی را دریابند؛ جالب اینجاست که حتی بی بی سی و من و تو نیز متعرض این اقدام شبکه ایرانی زبان ماهیتا سعودی شدند.

 

جدای از حاشیه ابتدایی این موضوع، یعنی پخش گردهمایی منافقین از سوی شبکه ایران ایرنترنشنال که به شدت مورد اعتراض ایرانیان خارج و داخل کشور قرار گرفت، مساله دوم این بود که رجوی در سخنرانی‌اش علاوه بر سخنان تکراری هر ساله‌اش و بیان آرزوی بازگشت به ایران و توهماتی از این دست، درباره حکم «امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی» سه جوانی که به دلیل رقم زدن برخی حوادث در جریان اعتراضات آبان ماه به اعدام محکوم شده‌اند، سخن گفت و از عبارت «اعدام نکنید» استفاده کرد.

 

تلاش «مریم رجوی» برای سوءاستفاده از «اعدام نکنید» و پاسخ محکم مردم

عبارت «اعدام نکنید» هشتگ برخی ایرانیان داخل و خارج ایران بود که برای نقض حکم اعدام «امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی» استفاده شد. سوءاستفاده مریم رجوی از این هشتگ و تلاش برای مصادره به مطلوب کردن آن که طبیعتا حرکت این بخش از مردم ایران را زیر سوال می‌برد و حتی در نهایت ممکن بود تاثیری بر اراده مسئولان برای تغییر این رأی نداشته باشد، با واکنش جدی و همراه با عصبانیت فعالان فضای مجازی مواجه شد تا منافقین پایگاه و جایگاه خود را در بین همراهان و حتی مخالفان و معاندان جمهوری اسلامی بداند.

 

سخنان مریم رجوی چنان پوچ و بی محتوا بود که میلیون‌ها کاربر ایرانی و حتی غیر ایرانی هشتگی به قوت و کیفیت هشتگ اعدام نکنید، علیه رجوی و دار و دسته اش به راه انداختند و با این هشتگ که #مریمرجویگهخورد یا #مریمرجویگوهخورد خشم خود را از فرقه منافقین اعلام کردند تا این گروهک بداند که هیچ جایگاه و پایگاهی نزد هیچ یک از مردم ایران ندارند و باید در آلبانی تا آخر عمرشان با خیال بازگشت به ایران سر کنند.