مسئولان اجازه ندهند بیش از این بر معیشت مردم فشار بیاید/ از برجام خیری ندیدیم!

مسئولان اجازه ندهند بیش از این بر معیشت مردم فشار بیاید/ از برجام خیری ندیدیم!

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشور مناسب نیست، گفت: از برجام خیری ندیده ایم و ابن در حالی است که تصور میشد با برجام ارزش پول ملی ما تقویت و ارز ارزان می شود.

 
87 765x510 300x200 - مسئولان اجازه ندهند بیش از این بر معیشت مردم فشار بیاید/ از برجام خیری ندیدیم!

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از «دیارباران»، حجت‌الاسلام غلامرضا شفیعی‌زاده در نماز جمعه شهر رشت با تبریک سالروز میلاد امام حسن عسکری(ع)، اظهار کرد: امام حسن عسکری در هنگام ولادت فرزندشان وظیفه سنگینی در مخفی نگه‌داشتن وجود نازنین امام زمان(عج) داشتند.

وی افزود در این میان وظیفه اطلاع خواص و فراهم کردن بستر غیبت امام زمان (عج) نیز بر عهده ایشان بود.

امام جمعه موقت رشت در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی کشور،گفت: از برجام خیری ندیده ایم و ابن در حالی است که تصور میشد با برجام ارزش پول ملی ما تقویت و ارز ارزان می شود.

شفیعی زاده ادامه داد: شرایط اقتصادی کشور را مناسب نیست و بیشتر از این نباید بر مردم فشار بیاید.

وی با بیان اینکه امارهای داده شده باید برای مردم ملموس باشد، ادامه داد: مسئولان اجازه ندهند بیش از این بر معیشت مردم فشار آید.

امام جمعه موقت رشت با اشاره به مسائل منطقه، گفت: سیاستمداران و اندیشمندان غربی نیز بر این موضوع اذعان دارند که شرایط منطقه با اهداف ایران در حال پیشرفت است.

وی با اشاره به حملات عربستان به یمن با تاکید بر اینکه خون مظلوم هرجا بر زمین بنشیند روزی به ثمر می رسد، گفت: عربستان در هر عرصه‌ای سعی کرده با ایران مقابله کند و شکست خورده است.