مسئول ناحیه شهرداری در محلات لاهیجان معرفی می‌شوند شهردار لاهیجان خبر داد:

مسئول ناحیه شهرداری در محلات لاهیجان معرفی می‌شوند

به گزارش رشت۲۰ ;مسعود کاظمی در جلسه ای با حضور اعضای هیات امنای مساجد محلات شهر لاهیجان در سالن جلسات شهرداری افزود: در نظر داریم با مشورت هیات امنای مساجد کار جدیدی را شروع کنیم و توجه به محلات را به صورت ویژه پیگیری نماییم.

وی اضافه کرد: شهر لاهیجان دارای ۱۶۰۰ هکتار است و با توجه به امکانات، مساحت و تعداد پرسنل تلاش خواهیم کرد در شأن محلات و بزرگان آن تلاش کنیم.

 

کاظمی گفت: ریش سفیدان به عنوان الگو محلات هستند و ما باید از آنها بهره معنوی ببرم.

 

شهردار لاهیجان افزود: نمایندگان شهرداری در محلات در مورد تفکیک زباله، منظر شهری، مرمت آسفالت معابر و حل مشکلات محله تلاش خواهند کرد.

 

کاظمی اضافه کرد: هیات امنای محلات می توانند با شهرداری در زمینه های مختلف مشارکت کنند و اگر این مشارکت نباشد، مدیریت شهری موفق نخواهد بود.

 

وی گفت: جلسات بعد با هیات امنا و شهروندان در مساجد برگزار خواهد شد و تصمیم داریم اقداماتی را انجام دهیم که تاکنون هیچ شهرداری انجام نداده و می خواهیم با کمک همدیگر دغدغه های شهروندان را کم کنیم.

 

جواد نجار تمیزکار رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان در این جلسه گفت: اعضای شورا از پیشنهاد شهردار برای انتخاب یک نفر مسئول محلات استقبال می کنند.

 

وی افزود: این ارتباطات و هم اندیشی ها باعث نزدیکی هیات های امنا و مدیریت شهری شده و خواسته های مردم از طریق هیات امنای مساجد در اختیار مدیریت شهری قرار خواهند گرفت.

 

نجار تمیزکار اضافه کرد: از شهردار و مجموعه شهرداری برای تلاش در زمینه خدمات رسانی به شهروندان و ابتکار در این زمینه قدردانی می کنیم و امیدواریم که مثل همیشه این بار هم الگو باشیم.

 

حجت طیران، عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان هم در این جلسه از حضور و هم اندیشی هیات امنای مساجد قدردانی کرد.

 

در این جلسه هیات امنای مساجد ضمن قدردانی از پیشنهاد شهردار لاهیجان برای معرفی نماینده شهرداری در محلات، به بیان دغدغه های خود پرداختند.