مسابقات اسنوکر زیر ۲۱ سال گیلان پایان یافت

مسابقات اسنوکر زیر ۲۱ سال گیلان پایان یافت

رقابت های اسنوکر قهرمانی زیر ۲۱ سال استان گیلان ، دوشنبه شب با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت.

82270772 71098757 - مسابقات اسنوکر زیر 21 سال گیلان پایان یافت

به گزارش خبر فوری رشت در این دوره از رقابت ها که به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در باشگاه بیلیارد سارنگ رشت برگزار شد ، زبده ترین ورزشکاران این رده سنی از شهرهای مختلف گیلان حضور داشتند.
در پایان این دوره از رقابت ها که با حضور مسئولان هیات بولینگ و بیلیارد گیلان برگزار شد ، مهرشاد داداری و محمد خشنود با برتری برابر حریفان خود به دیدار نهایی راه یافتند.
در دیدار نهایی و فینال این دوره از مسابقات نیز ، مهرشا داداری موفق شد برابر محمد خشنود به برتری دست یابد و عنوان قهرمانی مسابقات اسنوکر زیر ۲۱ سال استان گیلان را به خود اختصاص دهد.
همچنین محمد خشنود در مکان دوم این رقابت ها قرار گرفت ، رضوان سالم عنوان سوم را کسب کرد و محمدرضا ملک زاده مقام چهارم مسابقات اسنوکر زیر ۲۱ سال گیلان را به دست آورد.
در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها ، به نفرات اول تا چهارم مسابقات اسنوکر قهرمانی زیر ۲۱ سال استان گیلان ، لوح و جام قهرمانی و همچنین جوایز نقدی اهداء شد.
همچنین از سوی مسئولان برگزاری این مسابقات ، سینا عباسی به عنوان پدیده این دوره از رقابت ها انتخاب و لوح و جایزه این عنوان به وی اهداء شد و جام اخلاق نیز به شعبان نژاد تعلق گرفت .