مسابقات بسکتبال قهرمانی لیگ بانوان گیلان آغاز شد

مسابقات بسکتبال قهرمانی لیگ بانوان گیلان آغاز شد

اولین دوره مسابقات بسکتبال قهرمانی لیگ بانوان بزرگسال استان گیلان ، از عصر شنبه آغاز شد.

 82331590 71218609 - مسابقات بسکتبال قهرمانی لیگ بانوان گیلان آغاز شد
به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا ، در این دوره از رقابت ها ، تیم های بسکتبال بانوان هیات رشت ، بندرانزلی ، شش هزار نفره رشت ، هیات صومعه سرا ، دانشگاه گیلان ، بیستون رودسر ، بنیان کیفیت ، لوشان و رفاه لاهیجان حضور دارند .
تیم های شرکت کننده در این دوره از رقابت ها به صورت دوره ای و به طور متمرکز با هم به رقابت می پردازند که هفته اول این مسابقات با انجام چهار دیدار در شهرستان صومعه سرا برگزار شد .
در بازی های انجام شده از هفته اول این رقابت ها نیز ، تیم بسکتبال بانوان هیات صومعه سرا موفق شد با نتیجه ۳۵ بر ۲۶ برابر تیم بسکتبال بانوان بنیان کیفیت به برتری دست یابد.
همچنین در دیگر دیدار برگزار شده این رقابت ها ، تیم های بسکتبال بانوان دانشگاه گیلان و شش هزار نفره رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم دانشگاه گیلان توانست با نتیجه ۶۱ بر ۱۶ حریفش را مغلوب کند.
در دیگر دیدارهای برگزار شده از رقابت های بسکتبال لیگ بانوان گیلان نیز ، تیم لوشان موفق شد با نتیجه ۲۹ بر ۲۱ برابر بیستون رودسر به برتری دست یابد و هیات رشت نیز با نتیجه ۷۴ بر ۳۹ برابر تیم رفاه لاهیجان پیروز شد .
در استان گیلان بیش از ۳ هزار ورزشکار به طور سازمان یافته در رشته ورزشی بسکتبال فعالیت دارند که از این تعداد ، حدود یکهزار ورزشکار در بخش بانوان فعالیت می کنند .