مسابقات شطرنج بین المللی جام دوستی در رشت پیگیری شد

مسابقات شطرنج بین المللی جام دوستی در رشت پیگیری شد

چهارمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی جام دوستی ، عصر یکشنبه با انجام دور دوم در رشت پیگیری شد.
82269095 71095698 - مسابقات شطرنج بین المللی جام دوستی در رشت پیگیری شد

به گزارش خبر فوری رشت در پایان دور دوم این رقابت ها ، کاظم بختیاری ، پروا بهزادلطیفی ، رسول گودرزی ، بنیامین بابانیا ، ایراهیم دربندی ، آرین برداران تمدن و سیدمحراب خوشکلام همگی از گیلان و نادزدا بفوس از روسیه با کسب دو امتیاز در صدر جدول قرار گرفتند .
همچنین سعید رضوانیان از تهران ، فرزین رضایی و رسول طاهری هر دو از مازندران با غلبه برابر حریفان خود ، با کسب دو امتیاز دیگر صدرنشینان این مسابقات در پایان دور دوم هستند .
چهارمین دوره رقابت های شطرنج بین المللی جام دوستی ، از عصر شنبه با حضور ۱۳۶ شطرنجباز ایرانی به همراه هشت شطرنجباز از کشورهای آلمان و روسیه در رشت آغاز شده است .
شطرنجبازان شرکت کننده در این دوره از رقابت ها ، دارای ریتینگ بین المللی زیر ۲۲۰۰ و در رده سنی آزاد حضور دارند که با هم به رقابت می پردازند.
قوانین فدراسیون جهانی شطرنج در این دوره از مسابقات اعمال می شود که در نهایت به شطرنجبازان برتر این دوره از رقابت ها ، جوایز نقدی اهداء خواهد شد.
چهارمین دوره رقابت های شطرنج بین المللی جام دوستی ، به مدت شش روز در سالن شطرنج مهد اندیشه مجموعه ورزشی یادگار امام شهرستان رشت ادامه خواهد یافت.