مسابقه پیشنهاد برای کمتر شدن آسیب های فضای مجازی در گیلان

مسابقه پیشنهاد برای کمتر شدن آسیب های فضای مجازی در گیلان

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بیان کرد: ارائه روش های استفاده بدون آسیب از فضای مجازی، عنوان مسابقه ای است که از سوی این اداره کل طراحی شده است.
11526426884 300x241 - مسابقه پیشنهاد برای کمتر شدن آسیب های فضای مجازی در گیلان

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل ذاکر نیوز حسین ابراهیمیان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ذاکرنیوز افزود: معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با همکاری یکی از موسسه های فرهنگی پژوهشی استان، مسابقه روش های استفاده از فضای مجازی بدون آسیب را برگزار می کند.
وی اظهار کرد: چه روش هایی برای بهره برداری از اطلاعات موجود در فضای مجازی بدون آسیب در خانواده و اجتماع پیشنهاد می کنید؟ سوالیست که برای مسابقه مذکور طراحی شده است.
ابراهیمیان با تأکید بر اینکه علاقمندان می توانند پاسخ های خود را حداکثر تا سی ام دی ماه جاری به صورت نوشتاری یا تصویری ارائه دهند، تصریح کرد: پاسخ ها باید به آدرس تلگرامی @parsianinfoadmin٢ و یا ایمیل info@parsianinfo.com ارسال شده و در تمامی آثار ارسالی، علاوه بر نام خالق اثر، شماره تماس او نیز جهت پیگیری های آتی ذکر شود.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان افزود: از سوی این اداره کل به ۲۰ نفر از منتخبان مسابقه، جوایزی نفیس و لوح تقدیر اهدا خواهد شد.
ابراهیمیان اضافه کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت دانشنامه پارسیان به آدرس www.parsianinfo.com و یا کانال تلگرامی @parsian_infoمراجعه کنند.