مسجد “بیمارستان پورسینا رشت” افتتاح می شود

مسجد “بیمارستان پورسینا رشت” افتتاح می شود

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با همکاری و همت خیرین و جهادسازندگی سپاه مسجد دانشگاهعلوم پزشکی در بیمارستان پورسینای رشت افتتاح می شود.
76034047 83960141fefdb 300x209 - مسجد"بیمارستان پورسینا رشت" افتتاح می شود

به گزارش خبر فوری رشت  : حجت الاسلام والمسلمین امیر چهری ظهر امروز در مراسم جشن “در ساحت قرآن” ویژه گرامیداشت هفته وحدت با اشاره به اینکه امروز جایگاه قرآن در کشور جایگاه ویژه ای است اظهار داشت: قرآن کریم جایگاه ویژه خود را در جمهوری اسلامی ایران پیدا کرده است.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، نقش و جایگاه قرآن را در سلامت روانی جامعه و انسان موثر دانست و افزود: دیدگاه آدمی به قرآن نباید تنها یک نگاه اخروی باشد زیرا قرآن کتابی معنوی برای دنیا و آخرت است.
چهری از افتتاح نخستین مسجد دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بیمارستان پورسینا خبر داد و خاطرنشان کرد: نخستین مسجد دانشگاه علوم پزشکی در آینده ای نزدیک با کمک خیرین و بسیج سازندگی سپاه در گیلان افتتاح می شود.
وی با بیان اینکه ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گیلان شانزدهمین دوره ثبت نام خود را آغاز کرده است تصریح کرد: عاشقان و علاقه مندانمی توانند برای ثبت نام سفر به عتبات عالیات به دو روش زمینی و هوایی در سامان labbyk.ir ثبت نام کنند.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان سفرهای مذکور را دارای تسهیلات عنوان و خاطرنشان کرد: در این راستا برنامه های فرهنگی متنوعی ویژه دانشجویان در استان پیش بینی شده است.