مشارکت مردم مهمترین سرمایه نیروی انتظامی است

مشارکت مردم مهمترین سرمایه نیروی انتظامی است

فرمانده انتظامی استان گیلان انتظامی با بیان اینکه مشارکت مردم مهمترین سرمایه نیروی انتظامی است،گفت:مشارکت جدی مردم نباشد،ظرفیت نیروی انتظامی برای برخورد با جرائم کاهش خواهد یافت.

78554065 87360835afaba 300x200 - مشارکت مردم مهمترین سرمایه نیروی انتظامی است


ابه گزارش خبر فوری رشت و به نقل از یسنا منطقه گیلان،سردار محمدرضا میرحیدری در جلسه پرسش و پاسخ مردمی در مسجد فاطمه الزهرا(س) مسکن مهر شهرستان رشت، اظهار کرد: آتش نشانانی که جان شان را در راه انجام وظیفه از دست دادند شایسته ستایش و تقدیر هستند.
وی با تاکید بر اینکه به برکت انقلاب اسلامی و تلاش مجدانه مردم برای حفظ نظام مقدس،امروز دستگاه های مختلف با حضور در میان مردم به حل مشکلات آن ها می پردازند، افزود: امنیت ناشی از تدین مردم است.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه مشارکت مردم مهمترین سرمایه نیروی انتظامی است،گفت:تجهیزات و نفرات پلیس ایران اسلامی به مراتب کمتر از نرخ جهانی است اما قدرت اراده و ایمان عوامل انتظامی همه مناسبات دشمن را به هم می ریزد.
سردار میرحیدری با تاکید بر اینکه کلاس های قرآن و نمازهای جماعت نقش مهمی در حفظ انقلاب داشته اند، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی نیز برای گسترش شعائر دینی در جامعه می کوشد.
رئیس پلیس گیلان با بیان اینکه دشمن از هیچ کوششی برای صدمه زدن به ایران دست نمی کشد،تاکید کرد:علیرغم همه این دشمنی ها، ثبات و امنیت ایران در همه دنیا زبانزد است.
وی نیروی انتظامی را یک نیروی مردمی و انتقادپذیر دانست و افزود:پلیس همواره از انتقادات و پیشنهادات مردم استقبال می کند.
فرمانده انتظامی استان گیلان نقش مردم را در برخورد با آسیب های اجتماعی برجسته توصیف کرد و اظهار کرد:هر کس در تامین امنیت حوزه زندگی خود مسئول است. …