مشاور فرهنگی فرمانداری لاهیجان منصوب شد

مشاور فرهنگی فرمانداری لاهیجان منصوب شد

به گزارش رشت۲۰، طی حکمی از سوی سرپرست فرمانداری لاهیجان، سید امیر اردوان میرحیدری به عنوان مشاور فرهنگی این فرمانداری منصوب شد.

طی حکمی از سوی سرپرست فرمانداری لاهیجان، سید امیر اردوان میرحیدری به عنوان مشاور فرهنگی این فرمانداری منصوب شد.

ظهر امروز امیر جانبازی سرپرست فرمانداری شهرستان لاهیجان طی حکمی سید امیر اردوان میرحیدری را به عنوان مشاور فرهنگی فرمانداری لاهیجان منصوب کرد.

در بخشی از حکم امیر جانبازی خطاب به ایشان آمده است:

نظر به شایستگی، تعهد و توانمندی جنابعالی، به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان مشاور فرهنگی فرمانداری شهرستان لاهیجان منصوب می‌شوید. امید است در سایه الطاف خداوند بزرگ با تعامل و همکاری سایر فعالین فرهنگی و هنری، در اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید پیروز و پایدار باشید.

گفتنی است سید امیر اردوان میرحیدری دانش آموخته کارشناسی حقوق و دانشجوی کارشناسی ارشد این رشته و از فعالان شناخته شده سیاسی، فرهنگی استان است که سردبیری پایگاه خبری تحلیلی گیل و دیلم را نیز بر عهده دارد. میرحیدری از جمله فعالان سیاسی است که در حوزه ی فرهنگ و نیز شاعری ، دستی بر قلم دارد.

سید امیر اردوان میرحیدری همچنین در انتخابات سال ۹۲ از فعالین اصلی ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی در شهرستان لاهیجان بوده و در سال ۹۶ ، مسئولیت کمیته وکلای جوان ستاد جوانان دکتر حسن روحانی در استان گیلان به ریاست سارنگ حسن پور را بر عهده داشت .