مصاف تیم سپیدرود رشت با فولاد در اهواز

مصاف تیم سپیدرود رشت با فولاد در اهواز

به گزارش خبر فوری رشت مدیر رسانه ای باشگاه سپیدرود رشت روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و فولاد خوزستان در هفته چهاردهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور رو در روی هم قرار می گیرند.

0DlWiPIvWD2A
رادنی دیدار افزود: تیم سپیدرود رشت در این بازی سخت در ورزشگاه غدیر اهواز میهمان تیم قدرتمند فولاد خوزستان است.
وی گفت: امیدواریم تغییر مالکیت باشگاه سپیدرود موجب ایجاد روحیه مثبتی در بین بازیکنان شود و این تیم بتواند برابر فولاد خوزستان امتیاز کسب کند.
وی ادامه داد: متاسفانه تیم فوتبال سپیدرود رشت در سه بازی قبلی خود نتوانسته امتیازی کسب و در هر سه بازی متحمل شکست شده اما امیدواریم که در بازی برابر فولاد خوزستان این تیم بتواند به پیروزی دست یابد.
تا پایان هفته چهاردهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور، تیم فولاد خوزستان با کسب ۲۳ امتیاز در مکان چهارم و تیم سپیدرود رشت با کسب ۱۲ امتیاز در مکان چهاردهم جدول رده بندی قرار دارند.
رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور (جام خلیج فارس) با حضور ۱۶ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه برگزار می شود.
کیومرث بیات رئیس هیات شطرنج استان گیلان روز سه شنبه امتیاز باشگاه سپیدرود را خریداری و به عنوان مالک جدید سپیدرود رشت معرفی شد.