معتقدم مردم علیرغم سختی‌ها پای صندوق رأی خواهند آمد/ مستقل از گروه‌های سیاسی ورود کرده‌ام

معتقدم مردم علیرغم سختی‌ها پای صندوق رأی خواهند آمد/ مستقل از گروه‌های سیاسی ورود کرده‌ام

به گزارش رشت۲۰ ;دکتر رضا بهشتی کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از ثبت نام در گفتگو با خبرنگار غیرمنتظره، در خصوص پیشبینی خود از استقبال مردم نسبت به انتخابات مجلس شورای اسلامی با توجه به شرایط سخت اقتصادی اخیر، گفت: نمی توان در یک گام به این سوال پاسخ داد. با توجه به مسائلی که رخ داده و مردم تحت فشار هستند، اما معتقدم مردم ولایی کشورمان با توجه به امنیت کشور پای صندوق های رای حضور پیدا خواهند کرد. بنده معتقد هستم که زیر پرچم ولایت این موضوعات حل خواهد شد.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت، در پاسخ به این سوال که بسیاری از کارشناسان معتقد بودند مجلس دهم برخلاف وظیفه ذاتی در راس امور نبود و آیا مجلس یازدهم توانایی این را خواهد داشت که خلاء موجود را رفع نماید، گفت: افرادی که در عرصه انتخابات حضور می یابند می بایست به این موضوع توجه داشته باشند که برای رسیدن به جایگاه امروز کشور، شهدای زیادی تقدیم شده است.

 

وی افزود: اگر بخواهیم با این دیدگاه ورود کنیم، اگر مردم همدل شوند و افرادی که صادق هستند را انتخاب کنند مجلس خوبی خواهیم داشت. بنده مستقل از گروه های سیاسی به عرصه انتخابات ورود کرده ام و از مردم شریف مان میخواهم رزومه های افراد دو دو دهه اخیر را به دقت بررسی نمایند.

 

دکتر بهشتی در پاسخ به این سوال که عمده بودجه کشور در حوزه سلامت به بحث درمان تخصیص می یابد و در حوزه پیشگیری غفلت صورت گرفته است، گفت: طبیعتاً نمایندگانی که به عنوان پزشک وارد مجلس شورای اسلامی می شوند، عموماً عضو کمیسیون بهداشت خواهند شد و وظیفه آنان این است که در قانون گزاری و جلب بودجه برای استان و شهرستان اقدامات مناسبی داشته باشند و می بایست بر اساس قانون توجه بهتری پیشگیری و سلامت عمومی داشت.