معرفی مدیر مسئول جدید پایگاه خبری خبرآزاد دکتر بهراد ذاکری صاحب امتیاز پایگاه خبری خبرآزاد طی نامه ای مدیر مسئول جدید سایت خبرآزاد را منصوب کرد، متن کامل نامه به شرح زیر است:

معرفی مدیر مسئول جدید پایگاه خبری خبرآزاد

به گزارش رشت۲۰؛ در روزهایی که دانش و آگاهی از وقایع روز و اطلاعات روزآمد ، یکی از مهمترین داشته های مدیریتی است ، خبر آزاد به عنوان رسانه ای مستقل و غیروابسته با تلاش توانمندان و مجربین عرصه ی رسانه متولد شد و علیرغم همه ی ناملایمات و بدخلقی ها سربلند و وارسته رشد کرد.

تلاش خبرآزاد در طول این سالها ، همچون نامش ، خبررسانی آزاد و بدون وابستگی بوده و هست.

از آنجایی که مشغله ی فکری و شغلی بنده در حوزه طبابت و خدمت رسانی من در جایگاه عضو شورای اسلامی شهر رشت مرا از اختصاص زمان مناسب برای مدیریت این رسانه محروم کرده است ، با اتکا بر شعار همیشگی میدان دادن به جوانان توانمند و با انگیزه ، با نظر و مشورت شورای سیاستگزاری خبرآزاد ، آقای سعید ابراهیم خانی ، فعال پرتوان و خوشنام عرصه رسانه را به عنوان مدیرمسئول جدید منصوب می نمایم.

باشد که تزریق نیروی جوانی و جسارت توام با اندیشه ورزی ، انتقاد بی غرض ، تلاش برای گردش آزاد اطلاعات و آگاه سازی افکار عمومی موثر ، همچنان نام و اعتبار این رسانه را در کنار سایر رسانه های توانمند استان ماندگار و جاودان کند.

رشت و گیلان با سابقه ی عظیم و پرطمطراق فرهنگی شایسته ی رشدی بیشتر و بهتر در حوزه ی اطلاع رسانی و سایر حوزه هاست. خبرآزاد در تلاش است بازوی توانمند و موثر رشد و توسعه ی همه جانبه این شهر و این استان باشد.

بهراد ذاکری/