معوقات کارگران شهرداری رشت تا پایان سال ۹۵ پرداخت شود

معوقات کارگران شهرداری رشت تا پایان سال ۹۵ پرداخت شود

رئیس شورای شهر رشت پرداخت معوقات پاکبانان و بازرسان را از شهردار رشت خواستار شد و گفت: کلیه معوقات کارگران شهرداری تا پایان سال پرداخت شود.

معوقات کارگران شهرداری رشت تا پایان سال ۹۵ پرداخت شود

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری بین المللی کاسپین،مسعود کاظمی عصر امروز در یکصدو هشتاد و دومین جلسه صحن علنی شورای شهر رشت اظهار داشت: سالروز وفات ام البنین, روز تکریم مادران و همسران شهدا را گرامی می‌داریم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: اگر حماسه همسران شهدا نبود معلوم نبود چه بر سر این آب و خاک می‌آمد و این شیرزنان زینب وار صبوری کردند.

کاظمی ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌دست امام خمینی(ره) اظهار کرد: هرچه داریم از شهدا داریم و هراقدامی برای آن‌ها انجام دهیم باز هم کم کرده‌ایم.

وی ضمن گرامیداشت سالروز بزرگداشت پروین اعتصامی بیان کرد: در تمام شعرهای پروین اعتصامی احساس موج می‌زند و یاد و خاطره این شاعر را گرامی می‌داریم.

رئیس شورای شهر رشت پرداخت معوقات پاکبانان و بازرسان را از شهردار رشت خواستار شد و گفت: کلیه معوقات کارگران شهرداری تا پایان سال پرداخت شود.

فاطمه شیرزاد نیز در این جلسه اظهار داشت: شورا تاکیدات زیادی را در راستای پرداخت به موقع حقوق کارکنان شهرداری, کارگران حجمی, پاکبانان و بازرسان تاکسیرانی داشتند و بنده نیز به‌عنوان رئیس کارگروه اقشار آسیب پذیر تاکیدات خود را در این موضوع اعلام می‌کنم.

سخنگوی شورای شهر رشت لایحه پرداخت کارت هدیه به پاکبانان, بازرسان, کارگران, نگهبانان و رانندگان آژانس شهرداری را خواستار شد.

شیرزاد تصریح کرد: امیدواریم با مصوب شدن این لایحه هدیه‌ای را به این عزیزان داشته باشیم و از همکاران درخواست دارم با این لایحه موافقت کنند.

علیرضا اعلایی, مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری در این جلسه توضیحاتی را در خصوص لایحه راه اندازی مجدد و انتقال سیرک عجایب به پارک قدس ارائه کرد.

اعلایی افزود: بعد از راه اندازی سیرک عجایب با وجود استقبال خوب شهروندان نارضایتی در ساکنان اهالی آن محدوده به وجود آمد و به دادگستری نیز شکایت کردند.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری رشت با بیان اینکه مقرر شد تا ۳۰ اردیبهشت سال آینده سیرک عجایب رشت تخلیه شود اظهار کرد: درخواست ما در قالب این لایحه این است که سیرک عجایب به شهربازی منتقل شود.

محمد رفیعی نودهی, عضو شورای شهر رشت در مورد این لایحه اظهار داشت: با اصل این لایحه موافقم ولی با انتقال سیرک به پارک شهر رشت مخالف هستم.

رفیعی بیان کرد: هفته گذشته سازمان عمران شهرداری رشت بدون مجوز از شورا با ماشین آلات به جان پارک قدس افتاده و حال و هوای همیشگی و هویت رشت از پارک قدس خارج شده است.

محمود باقری خطیبانی, دیگر عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه اظهار کرد: چهره رفته‌گران نشان می‌دهد مشکل تغذیه دارند.