ملوان برد؛ سپیدرود باخت/ پایان هفته پانزدهم لیگ یک با صدرنشینی نود ارومیه

ملوان برد؛ سپیدرود باخت/ پایان هفته پانزدهم لیگ یک با صدرنشینی نود ارومیه

به گزارش رشت۲۰ ;هفته پانزدهم رقابت های لیگ یک فوتبال باشگاه های کشور با دو پیروزی و یک شکست برای نمایندگان گیلان و صدرنشینی نود ارومیه به پایان رسید.

در این رقابت ها نود ارومیه با ۳ گل بادران را در هم کوبید و با ۲۹ امتیاز از ۱۴ بازی صدرنشین شد. گل ریحان البرز مقابل میهمان خود استقلال خوزستان بدون گل متوقف شد و هم امتیاز با نود با ۱۵ بازی در رده دوم قرار گرفت. فجر سپاسی نیز با نتیجه ۲ بر یک از سد مس رفسنجان گذشت و با ۲۷ امتیاز از ۱۴ دیدار در رده سوم ایستاد.

 

اما در دیگر دیدار ها خوشه طلایی ساوه با نتیجه ۲ بر ۱ تیم فوتبال سپیدرود رشت را شکست داد. مس کرمان نیز با نتیجه مشابه نیروی زمینی را از پیش رو برداشت. ملوان بندر انزلی با یک گل میهمان خود آلومینیوم اراک را شکست داد و آرمان گهر در برابر قشقایی به تساوی ۱ بر ۱ رضایت داد. سرخپوشان پاکدشت نیز برابر رایکا بابل به نتیجه ای بهتر از تساوی ۱ بر ۱ دست نیافت.

 

بدین ترتیب داماش که روز گذشته با دو گل شهرداری تبریز را شکست داده بود در بین تیم های گیلانی بهترین موقعیت را دارد و هم اکنون با ۲۴ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد. سپیدرود رشت با ۱۵ امتیاز در رده دوازدهم است و ملوان بندرانزلی نیز با ۱۱ امتیاز همچنان در رده هفدهم جدول هجده تیمی لیگ یک قرار دارد.