مهاجری به سپیدرود لیست داد/ نام دو بازیکن استقلال در لیست

مهاجری به سپیدرود لیست داد/ نام دو بازیکن استقلال در لیست

به گزارش رشت۲۰; محمدرضا مهاجری عصر  جمعه، با حضور در هتل کادوس شهر رشت مذاکراتی جدی را برای پذیرش نیمکت لرزان سپیدرود با کیومرث بیات انجام داد. داستان مشکلات سپیدرود بر همگان در روزهای اخیر عیان شده است و کیومرث بیات مدیرعامل جدید باشگاه پرطرفدار استان گیلان، در روزهای اخیر مذاکرات متعددی را با گزینه‌های مختلف سرمربیگری انجام داده و به نظر می‌رسد محمدرضا مهاجری سرمربی فصل گذشته تیم پدیده و مدیرفنی باشگاه تراکتورسازی در فصل جدید، اصلی‌ترین گزینه هدایت سرخ‌پوشان رشتی است. او عصر روز جمعه مذاکراتی را در هتل کادوس با مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود انجام داد و لیست بازیکنان مدنظر خود را هم ارائه کرد.

ادامه مذاکرات به صبح شنبه موکول شده است که تا آن زمان مدیران تیم تصمیم نهایی خود را در خصوص جذب بازیکنان و توافق مهاجری اعلام کنند؛ در لیست اولیه ارائه شده از سوی مهاجری، نام جابر انصاری، صادق بارانی، علی قربانی، امید سینک و سعید جلالی‌راد دیده می‌شود و با بررسی این لیست می‌توان گفت که مهاجری به خوبی نقاط ضعف سپیدرود را بررسی کرده است و براساس آن لیست بازیکنان مورد نیاز خود را اعلام کرده است.

 

مهاجری در پایان مذاکرات روز جمعه اظهار امیدواری کرد با جذب این بازیکنان و همچنین با توجه به پتانسیل فعلی بازیکنان و مهم‌تر از همه حمایت همه هواداران سپیدرود، تنها نماینده استان گیلان در پایان فصل رتبه قابل قبولی در جدول کسب کند؛مذاکرات نهایی طرفین صبح، شنبه، برگزار خواهد شد و در صورت توافق رضا مهاجری از روز یکشنبه تمرینات سپیدرود را زیرنظر خواهد گرفت.