مهاجری خبر سرمربیگری سپیدرود رشت را تکذیب کرد! دست رد گزینه اصلی سپیدرود به سینه سرخپوشان

مهاجری خبر سرمربیگری سپیدرود رشت را تکذیب کرد!

محمدرضا مهاجری، در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر قبول هدایت تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار کرد: هنوز فقط صحبت‌های اولیه صورت گرفته و ابدا چیزی بین ما تحت عنوان قرارداد امضا نشده‌است. .

به گزارش رشت۲۰؛ سپیدرود تیمی ریشه‌دار و دارای هوادارانی پرشور است و کار در چنین فضایی لذت‌بخش است اما باید ابتدا حداقل‌ها در این رابطه فراهم شود تا بتوانیم دست به کاری مثبت و مناسب بزنیم و به نتیجه برسیم.

وی در گفتگویی در رابطه با اسامی منتشرشده برای حضور در تیم سپیدرود رشت افزود: وقتی قراردادی نبسته‌ام چرا باید مسائل این چنینی مطرح شود؟ ابتدا باید تکلیف خودم با سپیدرود مشخص شود و پس از آن به مباحث مهم بعدی ورود خواهیم‌کرد. قویا هرگونه لیست چه در رابطه با بازیکنان و چه در رابطه با کادرفنی را تکذیب می‌کنم. چنین موضوعی صحت ندارد.

مهاجری که پیش از این در تیم‌های مشکی‌پوشان و پدیده با وجود متمول نبودن، به نتایج مناسبی دست یافته در خصوص همکاری با تیم سپیدرود که از توان مالی بالایی برخوردار نیست، گفت: در پنج، شش سال گذشته فشار زیادی را تحمل کردم و خوشبختانه نتایج نسبتا خوبی هم کسب کردیم. امیدوارم در سپیدرود شرایط بهتر شود تا بتوانیم با تمرکز کامل روی مسائل فوتبالی به نتایجی خوب در لیگ برتر دست یابیم و دل هواداران گیلانی را شاد کنیم.