میزبانی های مشترک سپیدرود با داماش و وضعیت اسفناک ورزشگاه عضدی رشت/ خانم بخشی اینبار پاسخگو باشید!

میزبانی های مشترک سپیدرود با داماش و وضعیت اسفناک ورزشگاه عضدی رشت/ خانم بخشی اینبار پاسخگو باشید!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، قطعی شدن حضور داماش گیلان در لیگ یک سبب شد تا یک مشکل جدی در روند قرعه کشی مسابقات لیگ یک به وجود بیاید و آن میزبانی مشترک و البته همزمان داماش و سپیدرود در رشت است.

بر اساس آنچه که در برنامه ریزی مسابقات آمده است بازی ها به صورت همزمان برگزار می شود و با توجه به جایگزینی داماش گیلان به جای نماینده خرمشهر در مسابقات لیگ یک و همچنین آماده نبودن ورزشگاه شهید عضدی رشت، مشکلات جدی در این خصوص رخ خواهد داد.

از سوی دیگر مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان هنوز هیچ پاسخ روشنی در خصوص وضعیت ورزشگاه شهید عضدی رشت نداده است و مشخص نیست تا چه زمان باید انتظار کشید تا وضعیت ورزشگاه شهید عضدی رشت مشخص شود و با توجه به شرایط به وجود آمده تکلیف میزبانی دو تیم سپیدرود و داماش گیلان در این ورزشضگاه چه خواهد بود؟!

همچنین این انتظار وجود دارد که پس از سال ها، وضعیت این ورزشگاه مشخص شود و نمایندگان شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی پیش از مریم بخشی باید پاسخگوی عملکرد خود در این حوزه باشند. زیرا عدم تخصص بودجه فوری و کافی برای تعمیر هرچه سریعتر ورزشگاه عضدی رشت برعهده سه نماینده رشت در مجلس است.