میلاد پورصف‌شکن: تمرکز ما بر روی لیگ است / در نیمه نهایی جام حذفی با قدرت حاضر می‌شویم

میلاد پورصف‌شکن: تمرکز ما بر روی لیگ است / در نیمه نهایی جام حذفی با قدرت حاضر می‌شویم

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از فرتاک ورزشی، میلاد پورصف‌شکن بازیکن داماش گیلان در گفتگویی اظهار داشت: در جام حذفی با ارائه بازی های منطقی توانستیم نتایج خوبی کسب کنیم و قطعا در ادامه راه نیز با تمام قدرت در بازی ها حاضر می‌شویم، در لیگ نیز با قدرت پیش به‌سویبازی های آینده می‌رویم، با نتایجی که کسب کرده‌ایم در صدر جدول گروه قرار داریم.

بازیکن داماش در ادامه گفت : تمرکز ما بر روی بازی‌های لیگ است، در برابر کاسپین قزوین بازی خوبی انجام دادیم، ما میتوانستیم در همان نیمه اول نتیجه بازی را به سود خودمان کنیم، اما بازیکنان کاسپین با یک ضد حمله توانستند گل بزنند، با شروع نیمه دوم بازی فشار ما بر روی دروازه کاسپین بیشتر شد و توانستیم دو گل به‌ثمر برسانیم.

وی افزود : برنامه بازی‌های ما بسیار فشرده است و بازیکنان فشار زیادی را تحمل میکنند، رقابت در جام حذفی و لیگ کار دشواری است، به همین دلیل تیم ما مصدومیت های زیادی داشته است و قطعا با تمام شدن این بدشانسی ها داماش با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.

میلاد پور‌صف‌شکن در پایان گفت : از هواداران باشگاه تشکر میکنم، در تمام دیدار ها و حتی در دیدار های خارج از خانه از ما حمایت میکنند، امیدوارم در آخر فصل جواب این محبت های آن ها را بدهیم.