می‌خواهیم بدون حاشیه برای این شهر کار کنیم | با سؤالات چالشی نباید آرامش شهر را برهم بزنیم واکنش حاجی پور به حواشی رسانه‌ای اخیر

می‌خواهیم بدون حاشیه برای این شهر کار کنیم | با سؤالات چالشی نباید آرامش شهر را برهم بزنیم

به گزارش رشت۲۰-اسماعیل حاجی‌پور، رئیس شورای اسلامی شهر رشت در واکنش به حواشی اخیر رسانه‌ای، گفت: از جان این مردم و شهر مظلوم رشت چه می‌خواهید؟! بارها گفته‌ام دستتان را به ما بدهید، می‌خواهیم بدون حاشیه برای این شهر کار کنیم.

پور - می‌خواهیم بدون حاشیه برای این شهر کار کنیم | با سؤالات چالشی نباید آرامش شهر را برهم بزنیم

وی افزود: بنده یک روز را برای دیدار با رسانه‌ها مشخص کردم. روز گذشته نیز منتظر ماندم اما کسی نیامد. قطعاً با هرکسی که مخالف این شهر باشد، همکاری نخواهیم کرد. از همه می‌خواهیم کمک کنند و دست به دست یکدیگر بدهند. باید از آن‌هایی که آرامش ایجاد کرده و همکاری می‌کنند، یاد بگیریم. ما چیزی از کسی نخواسته‌ایم و فقط به دنبال اتحاد، اتفاق و دوستی هستیم. امروز بهترین زمان برای کار کردن است. همه اعضای شورا به دنبال کار کردن هستند.

 

رئیس شورای شهر رشت افزود: امروز همه پای‌کار هستند استاندار، دستگاه‌های نظارتی، دستگاه قضایی به مجموعه مدیریت شهری کمک می‌کنند و انتظار من این است که به رسالت خود پایبند باشیم. هیچ زمانی از امروز برای کار کردن مناسب نیست. آیت‌الله فلاحتی به بازدید از محل دفن زباله می‌رود و این نشان از عزم جدی برای ایجاد تحول در شهر رشت است. همه باید کمک کنیم تا تفرقه از بین برود. به‌صراحت می‌گویم آن‌هایی که به دنبال ایجاد تفرقه هستند را از جمع خارج خواهم کرد.

 

حاجی‌پور تصریح کرد: با سؤالات چالشی نباید آرامش شهر را برهم بزنیم. باید کار کنیم و برای پیشرفت شهر اتحاد داشته باشیم. این دعواها را باید کنار بگذاریم تا شهرمان پیشرفت کند. اعضای شورا باهم دعوا ندارند و نباید به این شکل نوشته شود. تا چه زمان این‌گونه می‌خواهند با مردم مقابله کنند؟ بجای آنکه این وقت را برای تخریب بگذاریم برای آبادانی شهرمان استفاده کنیم. بیاییم مردم را از کارهایی که در حال انجام آن هستیم آگاه کنیم. بنده از همه می‌خواهم که کمک کنند.