«می رشت» پتانسیل ارزشمند برای درخشش نام رشت/ به امید قهرمانی تیم را بسته ایم

«می رشت» پتانسیل ارزشمند برای درخشش نام رشت/ به امید قهرمانی تیم را بسته ایم

سرمربی تیم می  رشت با اشاره به آغاز دیرهنگام تمرینات و اینکه متاسفانه تیم دیر بسته شد، گفت: می رشت روز به روز بهتر خواهد شد و اکنون با یک بازی کمتر در جایگاه پنجم جدول قرارا داریم، ما به امید قهرمانی تیم را بسته ایم.

73525 - «می رشت» پتانسیل ارزشمند برای درخشش نام رشت/ به امید قهرمانی تیم را بسته ایم

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا معصومه جهانچی اظهار کرد: در هفته هشتم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور، امروز، جمعه ۲۱ آبان در ورزشگاه تبریز، تیم «می رشت سپیدرود» به مصاف شهرداری تبریز می رود.

سرمربی تیم می  رشت با اشاره به سابقه این تیم در فوتسال بانوان تصریح کرد:تیمی که این فصل با نام «می رشت سپیدرود» در رقابت ها حاضر است، یکی از ریشه دار ترین تیم های گیلان است و قصد دارد تا از هویت زنان گیلانی دفاع کند.

وی با اشاره به نامگذاری تیم می رشت در راستای انتخاب رشت بعنوان شهر خلاق در یونسکو، این تیم را پتانسیل ارزشمند برای درخشش نام رشت عنوان کرد و ادامه داد: می رشت گامی جدید با تکیه بر سابقه ۱۲ سال حضور مستمر با نام های داماش، سپیدرود، بانوان ملوان و غیره است.

جهانچی با اشاره به آغاز دیرهنگام تمرینات و اینکه متاسفانه تیم دیر بسته شد، گفت: می رشت روز به روز بهتر خواهد شد و اکنون با یک بازی کمتر در جایگاه پنجم جدول قرار داریم، ما به امید قهرمانی تیم را بسته ایم.

سرمربی تیم می  رشت یکی از مشکلات این تیم را عدم پیش پرداخت بازیکنان تیمش عنوان کرد و یادآور شد: علاوه بر تلاش بچه ها و کادر فنی کارآمد باید احتیاجات مالی بازیکنان نیز رفع شود، باید شرایط مالی این تیم بهتر شود و تا این نماینده شایسته فوتبال رشت بی دغدغه به مصاف حریفان قدرتمند روزهای آتی خود برود.

به گزارش ایسنا، تیم فوتسال بانوان «می رشت سپیدرود » نماینده شهر رشت در لیگ برترفوتسال بانوان کشور است که با یک بازی کمتر در هفته هشتم این رقابت ها در جایگاه پنجم قرار دارد، این تیم متعلق به سازمان عمران و بازآفرینی وابسته به شهرداری رشت می باشد.