ناامیدی رونالدو از پرز؛ بن بست در اولین مذاکره رونالدو در حالی تمرینات آماده سازی خود برای جام جهانی را در کمپ پرتغال پیگیری می کند که همچنان شایعات جدایی او از رئال، نقل محافل اسپانیایی هستند.

ناامیدی رونالدو از پرز؛ بن بست در اولین مذاکره

به گزارش رشت۲۰، از دو روز پیش رونالدو به اردوی تیم ملی پرتغال اضافه شد تا تمرینات این تیم شور و حال دیگری پیدا کند. رونالدو پس از فینال لیگ قهرمانان چند روزی را در کنار خانواده به استراحت پرداخت و اکنون در بهترین شرایط بدنی و آماده است تا در جام جهانی به میدان برود و رهبر تیم ملی کشورش در روسیه باشد.

 

01306375 300x199 - ناامیدی رونالدو از پرز؛ بن بست در اولین مذاکره

 

همزمان اما شایعات مربوط به جدایی او از رئال مادرید به صورت جدی در رسانه های اسپانیایی پیگیری می شود. رونالدو پس از اتمام بازی نهایی لیگ قهرمانان به صورت ضمنی خبر از جدایی احتمالی اش از رئال داد و وعده داد که در این مورد برای هواداران شفاف سازی خواهد کرد اما کمی بعد از موضع خود عقب نشینی کرد و طبق ادعای منابع اسپانیایی، فعلا قصد مصاحبه در این مورد را ندارد.

 

 

شب گذشته خبرنگار برنامه ال چیرینگیتو که در کمپ تیم ملی پرتغال حضور دارد، گزارش داد که رونالدو همچنان از مدیران رئال دلخور است و شرایط بین دو طرف پیچیده تر از حد تصور است. روز گذشته یک اتفاق هم باعث آزردگی خاطر بیشتر رونالدو شده است.

01307501 295x300 - ناامیدی رونالدو از پرز؛ بن بست در اولین مذاکره

گویا عصر روز گذشته جلسه ای در باشگاه رئال بین فلورنتینو پرز و مدیر برنامه های رونالدو(ژرژ مندس) برگزار شده که نتیجه اش مثبت نبوده است. هنوز جزئیات بیشتری از این جلسه فاش نشده اما هر چه که بوده، خروجی خوبی برای فوق ستاره پرتغالی در پی نداشته است.

 

طبق ادعای خبرنگار ال چیرینگیتو، شایعات طلب ۷۵ میلیون یورو دستمزد سالیانه از جانب رونالدو کذب محض است اما رونالدو حداقل توقع دارد که دستمزدش به دستمزد مسی در بارسا که ۴۰ میلیون یورو خالص است، نزدیک تر شود. رونالدو که سعی دارد تمام تمرکز خود را روی جام جهانی بگذارد، توقع داشت که مذاکرات اولیه با رئال مثبت باشد و او کمترین دغدغه را از جانب تیم باشگاهی اش داشته باشد اما اوضاع فعلا برای او خوب پیش نرفته است.