ناجی داماش غایب بزرگ نخستین میزبانی لاجوردی پوشان در لیگ یک/ آبرار متشکریم

ناجی داماش غایب بزرگ نخستین میزبانی لاجوردی پوشان در لیگ یک/ آبرار متشکریم

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، شاید هنوز تلخی مزه فاجعه داوری دیدار برگشت پلی آف صعود به لیگ یک بین تیم های داماش گیلان و نیروی زمینی زیر دندان هواداران باشد. مزه ای که حتی با خرید سهمیه و حضور در لیگ یک هم از بین نرفته و تیفوسی های داماشی منتظر بازی مقابل نیروی زمینی در رشت هستند تا نشان دهند حق آنها بازماندن از صعود به لیگ یک نبوده است.

البته داماشی ها یک دیدار حساس دیگر نیز برای خود در نظر دارند. قطعاً هواداران داماش و بازیکنان آبی های شهر رشت اتفاقات منجر به صعود عجیب و غریب خوشه طلایی را فراموش نخواهند کرد! حال اما داماش به هر طریق و هر شرایط مجوز حضور در لیگ یک را بدست آورده و در دومین هفته از این مسابقات در رشت میزبان خواهد بود. اما نکته قابل تامل این میزبانی محرومیت اسماعیل حاجی پور است. ناجی داماش به علت ایستادگی مقابل بی عدالتی و قانون شکنی برخی در فینال جام حذفی، ۶ ماه از حضور در میادین فوتبال محروم شده است و اجازه نخواهد داشت تا در استادیوم سردارجنگل و در رشت نظاره گر شادی هواداران داماش باشد.

حاج اسماعیل حاجی پور حالا یک سال متفاوت سیاسی و فوتبالی را پشت سر می گذارد. حاجی پور درست یک سال قبل در حسرت عدم صعود به لیگ یک و شکست قابل تامل در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر رشت بود و امسال نه تنها حق داماش را گرفته و در لیگ یک به میدان می رود، بلکه در کسوت ریاست شورای شهر رشت یازده رای تمامی اعضای شورا را به دست آورده است.

حاجی پور اگرچه سال خوبی را برای خود و شهر رشت رقم زده است، اما عدم حضورش در ورزشگاه آنهم بخاطر ایستادگی مقابل بی قانونی، قطعاً نیرویی دیگر بر ساق پای بازیکنان داماش اضافه خواهد کرد تا اینبار نه تنها برای هوادارانشان، بلکه برای ناجی تیم شان نیز بجنگند.