نازنین ملایی صاحب نقره روئینگ سبک وزن تک نفره شد/ ملایی: معذرت می خواهم که نتوانستم به مدال طلا دست یابم درخشش بانوی گیلانی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸؛

نازنین ملایی صاحب نقره روئینگ سبک وزن تک نفره شد/ ملایی: معذرت می خواهم که نتوانستم به مدال طلا دست یابم

به گزارش رشت۲۰؛ صبح امروز (جمعه) نازنین ملایی در رقابت روئینگ سبک وزن زنان تک نفره در فینال A با ثبت زمان ۸:۱۹.۲۸ در رده دوم قرار گرفت و به مدال نقره رسید.

نازنین ملایی نماینده ایران از استان گیلان  در روئینگ سبک وزن تک نفره زنان صاحب مدال نقره شد.

صبح امروز (جمعه) نازنین ملایی در رقابت روئینگ سبک وزن زنان تک نفره در فینال A با ثبت زمان ۸: ۱۹.۲۸ در رده دوم قرار گرفت و به مدال نقره رسید.

در این ماده چین صاحب طلا شد و نماینده هنگ کنگ به برنز رسید.

این سومین مدال قایقرانى در ٢ روز اخیر است و پیش از نمایندگان کشورمان در رویینگ دونفره و چهارنفره زنان به مدال دست یافته بودند.

با این حال هنوز قایقرانان به مدال طلا نرسیدند.

بانوی قایقران ایرانی پس از کسب مدال نقره گفت: با تمریناتی که کرده بودم می توانستم به طلا برسم اما متاسفانه نشد.

نازنین ملایی، بانوی قایقران ایرانی در رقابت های روئینگ تک نفره سبک پس از کسب مدال نقره اظهار داشت: سطح رقابت ها بسیار بالا بود. نماینده چین سال گذشته در مسابقات امریکا مدال طلا کسب کرده بود. امسال هم چینی ها در رقابت های کاپ جهانی توانستند مدال طلا کسب کنند و به فینال  Aبرسند.

وی ادامه داد: سطح مسابقات بالا بود اما من با تمریناتی که کرده بودم توانایی این را داشتم که از رقیب چینی ام جلو بزنم. متاسفانه در استارت دو پارویم داخل آب گیر کرد. خیلی سعی کردم که در طول مسیر جبران کنم. این باعث شد تا در ادامه مسیر خسته شوم و نتوانم بر حریف چینی ام غلبه کنم.

ملایی در پایان در حالی که گریه می کرد، گفت: از همه مردم معذرت می خواهم که نتوانستم به مدال طلا دست یابم.