ناکامی عامل اخاذی تلگرامی ۱۰۰ میلیونی

ناکامی عامل اخاذی تلگرامی ۱۰۰ میلیونی

پلیس فتا گیلان عامل درخواست ۱۰۰ میلیونی اخاذی برای عدم انتشار فیلم خصوصی خانم ۳۲ ساله گیلانی در تلگرام را شناسایی و دستگیر کرد .

1 71 - ناکامی عامل اخاذی تلگرامی ۱۰۰ میلیونی

به گزارش خبر فوری رشت سرهنگ “محمدخانی” رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان با اعلام این خبر، اظهار داشت : در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی خانم ۳۲ ساله گیلانی مبنی بر تهدید به انتشار فیلم خصوصی و مطالب خلاف عفت عمومی علیه وی در تلگرام و درخواست ۱۰۰ میلیون ریالی برای عدم انتشار ویدئو های شخصی ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی ، عامل تهدید به انتشار فیلم خصوصی و مطالب خلاف عفت عمومی در تلگرام به قصد اخاذی ۱۰۰میلیون ریالی شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در رشت دستگیر شد .

سرهنگ محمدخانی اظهار داشت : با توجه به ادله دیجیتال کشف شده، متهم ۲۴ ساله اهل خرمشهر ساکن تهران ، به بزه انتسابی خود و اینکه با تهدید به انتشار فیلم خصوصی و مطالب خلاف عفت عمومی علیه شاکیه در تلگرام قصد اخاذی از وی را داشت اعتراف که جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شد .