نایب قهرمانی سپاهان در رقابت های بدمینتون باشگاه های کشور

نایب قهرمانی سپاهان در رقابت های بدمینتون باشگاه های کشور

بیست و پنجمین دوره از رقابت های بدمینتون باشگاه های کشور به میزبانی گیلان و در منطقه آزاد انزلی با حضور ۴ تیم برتر این رقابت ها در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی این منطقه برگزار شد.

رقابت های بدمینتون کشور از شهریور ماه سال جاری با حضور ۱۰ تیم آغاز شده بود که دور برگشت چهارمین مرحله از این رقابت ها به میزبانی گیلان و در منطقه آزاد انزلی برگزار شد که تیم های خاتم اردکان یزد، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، پاک چوب سیستان و بلوچستان و علم و ورزش گیلان حضور داشتند که در دو بخش دوبل و انفرادی با هم به رقابت پرداختند.

 

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، در پایان این رقابت های کشوری که بازیکنان تیم ملی نیز حضور داشتند تیم خاتم اردکان یزد با پیروزی مقابل سپاهان اصفهان قهرمان این دوره از رقابت ها شد و تیم سپاهان اصفهان به مقام دوم و تیم پاک چوب سیستان و بلوچستان به مقام سوم و تیم علم و ورزش گیلان به مقام چهارم دست پیدا کردند.

 

حضور ملی پوشان، برگزاری رقابت ها در فضایی استاندارد و ایجاد شرایط میزبانی مناسب همراه با پوشش رسانه ای گسترده از مهم ترین ویژگی های این رقابت ها بود.

 

در پایان این رقابت ها با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی، دبیر فدراسیون بدمینتون کشور، مربیان، ورزشکاران و پیشکسوتان از تیم های برتر با اهدای کاپ قهرمانی تجلیل شد.

 

نتایج دور برگشت این رقابتها به این شرح است :

علم و ورزش گیلان ۲ – ۳ خاتم اردکان

فولاد سپاهان اصفهان ۳ – ۲ نماینده سیستان و بلوچستان

علم و ورزش گیلان گیلان ۳ – ۲ فولاد سپاهان اصفهان

خاتم اردکان یزد ۴ – ۱ نماینده سیستان و بلوچستان

نماینده سیستان و بلوچستان ۳ – ۲ علم و ورزش گیلان

فولاد سپاهان اصفهان ۲ – ۳ خاتم اردکان یزد

 

بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون آقایان جام خلیج فارس در قالب دو گروه “الف” و “ب” به صورت دو مرحله رفت و برگشت مقدماتی و دو مرحله رفت و برگشت نهایی برگزار شد.