نتیجه‌ی سرعت در جاده؛سقوط ۲۰۶ در رودخانه پیر بازار رشت/مرگ دل‌خراش جوان ۲۱ ساله در اتومبیل پر از آب/

نتیجه‌ی سرعت در جاده؛سقوط ۲۰۶ در رودخانه پیر بازار رشت/مرگ دل‌خراش جوان ۲۱ ساله در اتومبیل پر از آب/

حوالی ساعت ‌۲۳:۳۸ دقیقه ۲۵ دی‌ماه ۹۵در پی واژگونی خودروی ۲۰۶ در رودخانه پیر بازار رشت، راننده ۲۱ ساله جان باخت.

206205 300x300 - نتیجه‌ی سرعت در جاده؛سقوط ۲۰۶ در رودخانه پیر بازار رشت/مرگ دل‌خراش جوان ۲۱ ساله در اتومبیل پر از آب/

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت، این حادثه در ساعت ۲۳:۳۸ دقیقه  به مرکز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اطلاع داده شد که درمجموع سه دستگاه خودروی اطفایی، نجات و غواصی به همراه ۵ آتش‌نشانان و ۳ غواص از ایستگاه‌های ۴و۵ به محل حادثه واقع در پیر بازار، پیچ فخب اعزام شدند.

محمدرضا پورمحمد مسئول ایستگاه ۵ آتش‌نشانی دراین‌باره گفت :به‌محض رسیدن به محل حادثه یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ که پس از واژگونی به داخل رودخانه سقوط کرده بود مشاهده شد.

وی در ادامه بابیان اینکه تیمی از آتش‌نشانان سریعا جهت پیشگیری از بروز حوادث احتمالی؛ نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدام نمودند، افزود: تیم دیگری از آتش‌نشانان غواص، بواسطه گزارش اهالی مبنی بر محبوس بودن راننده  درداخل خودرو به جستجو پرداختند.

پورمحمد با ابراز تاسف مبنی بر محبوس بودن راننده جوان در داخل خودروی غوطه ور در آب، افزود: آتش‌نشانان سریعا پس از خارج کردن جسد، به جستجو در محوطه حادثه پرداختند  تا از نبود شخص یا اشخاص حادثه دیده دیگر اطمینان حاصل کنند.

همین گزارش حاکی است: علت حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است و آتش‌نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و تحویل مورد به عوامل نیروی انتظامی به ایستگاه های مربوطه بازگشتند.

خودرو در رودخانه پیربازار رشت جان راننده جوان را گرفت1 - نتیجه‌ی سرعت در جاده؛سقوط ۲۰۶ در رودخانه پیر بازار رشت/مرگ دل‌خراش جوان ۲۱ ساله در اتومبیل پر از آب/

خودرو در رودخانه پیربازار رشت جان راننده جوان را گرفت - نتیجه‌ی سرعت در جاده؛سقوط ۲۰۶ در رودخانه پیر بازار رشت/مرگ دل‌خراش جوان ۲۱ ساله در اتومبیل پر از آب/

20625 - نتیجه‌ی سرعت در جاده؛سقوط ۲۰۶ در رودخانه پیر بازار رشت/مرگ دل‌خراش جوان ۲۱ ساله در اتومبیل پر از آب/

20126205 - نتیجه‌ی سرعت در جاده؛سقوط ۲۰۶ در رودخانه پیر بازار رشت/مرگ دل‌خراش جوان ۲۱ ساله در اتومبیل پر از آب/