نخستین جشنواره برند برتر در رشت برگزار شد

نخستین جشنواره برند برتر در رشت برگزار شد

نخستین جشنواره برند برتر استان گیلان با حضور واحد های تولیدی و صنعتی و تجاری استان و جمعی از مسوولین در سالن همایش های بانک ملی برگزار شد .
79129607 88208404acdcf 300x203 - نخستین جشنواره برند برتر در رشت برگزار شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از برنا علی منتظری رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گیلان در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو اظهار داشت : جشنواره برند برتر استان گیلان به همت دکتر قلیچی مدیر مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان برای نخستین بار و با اختلاف اندکی از جشنواره برند برتر تهران برگزار می شود .
وی با بیان اینکه مقوله برند موضوع جدی است که در صنعت کشور شکل گرفته است ،گفت : این نیاز احساس شد که در استان گیلان که همواره پیشرو است بحث برند با جدیت دنبال شود و خوشبختانه برنامه ریزی هایی صورت گرفت .
رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گیلان افزود : این فعالیت کار نویی است و بنده از حضور و همراهی مدیران مختلف در این فعالیت ارزشمند تشکر می کنم .
وی ضمن ابراز خرسندی از نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی در گیلان، عنوان کرد : در حوزه صنعت، معدن و تجارت شاهد فعالیت این مرکز هستیم و امیدواریم که این مرکز با فعالیت های خود در سطح کشور پیشتاز باشد .
منتظری با اشاره به برنامه های اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: برنامه هایی که در حوزه صنعت، معدن و تجارت در حال شکل گیری است بر پایه سیاست های اقتصاد مقاومتی است و ما نیز موظف هستیم که فعالیت های خود را در این عرصه طراحی کرده و شکل دهیم .
وی اضافه کرد: یکی از اهم این فعالیت ها برند سازی ست که امروز در قالب جشنواره عنوان می شود، در سیاست های اقتصاد مقاومتی برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت پیش بینی شده است که باید به سرعت در کشور اجرایی شود .
منتظری گفت: در حوزه سیاست های بلند مدت تکیه بر فعالیت هایمردمی از موارد مهم است چون اقتصاد …