نخستین نشست نماینده ولی فقیه در استان گیلان با مدیران رسانه ها

نخستین نشست نماینده ولی فقیه در استان گیلان با مدیران رسانه ها

نخستین نشست حجت الاسلام والمسلمین فلاحتی نماینده ی ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با اصحاب رسانه ی استان امروز صبح در رشت برگزار شد

 

 

🔹 ۱۱:۴۵ نخستین نشست دیدار نماینده ولی فقیه در استان گیلان با مدیران و اصحاب رسانه دقایقی قبل با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد.

🔹 ۱۱:۵۵ کلیپی از سید شهیدان اهل قلم، شهید سید مرتضی آوینی در سالن به نمایش در آمد.

🔹 ۱۱:۵۹ حجت الاسلام و المسلمین حاج رسول فلاحتی گیلانی در ابتدا با عذرخواهی از تاخیر در اجرای برنامه، گفت: رعایت زمان برای همه ما مهم است و از بابت نور سالن نیز از شما عزیزان عذرخواهی میکنم.

🔹 ۱۲:۰۰ وی با بیان اینکه در این جلسه قصد پرسش و پاسخ نداریم و بیشتر برای شناخت یکدیگر است. گفت: شما اگر بنده را نشناسید بنده متضرر خواهم شد و اگر بنده نیز شما را نشناسم یک ضرر بزرگ خواهم کرد.

🔹 ۱۲:۰۴ نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه سیستم آن روزهای جهان حاکمیت ظلم و استکبار بود و هنر انقلاب اسلامی این بود که به مقابله با آن ایستاد. اظهار داشت: این هنر هنوز نیز طوفنده در بشریت در حال حرکت است.

🔹۱۲:۰۹ امام جمعه رشت ادامه داد: حرکتی که آن روز امام (ره) انجام دادند امروز در لایه های مختلف بشریت نفوذ کرده است که نمونه آن را میتوان در انقلاب های مردمی چون تونس و … مشاهده نمود.

🔹 ۱۲:۱۳ حجت السلام فلاحتی با اشاره به عرصه های فرهنگی در استان گیلان، تاکید کرد: استان ما با توجه به اینکه دروازه تمدن اروپا بود مورد نفوذ فرهنگ غرب بود که باید در این زمینه کار طولانی مدت شود.

🔹 ۱۲:۱۷ وی اضافه کرد: بنده به برخی مسئولین مربوطه تاکید کرده ام که باید از اهل فن استفاده شود.

🔹 ۱۲:۲۵ وی با تاکید بر اینکه در فضای مجازی و رسانه ها صفحات و سایت هایی به نام بنده ساخته شده است، گفت: با نام بنده سایت یا صفحه ای نسازید با نام خودتان کنار ما باشید و ما نیز کنار شما هستیم. این سلایق گوناگون است که می تواند شو ایجاد کند. خداوند کوه آفرید در کنارش دشت نیز آفرید. بنده خدمت گذار تمام اقشار مردم هستم.

🔹 ۱۲:۳۲ نماینده ولی فقیه در گیلان با توصیه به رسانه ها برای دوری از لجام گسیختگی، گفت: گاهی تیتر یک خبر یک چیز است اما ذیل آن چیز دیگری نوشته شده ایت که باید به آن توجه ویژه داشت.

🔹 ۱۲:۳۸ حجت الاسلام فلاحتی با اشاره به اینکه سرعت انتقال خبر به سه ثانیه رسیده است، گفت: خواهش بنده این است که رسانه های معاند را رصد کنید.

🔹 ۱۲:۴۱ امام جمعه رشت تاکید کرد: توجه به اهل رسانه واجب است و توهین به اصحاب رسانه را توسط هیچ مسئولی روا نمی دانم.

💠 ختم جلسه