نزهتی: اولویت من بازی در سپیدرود است بازیکن تیم سپیدرود رشت با بیان اینکه از دو تیم برای حضور در آنها پیشنهاد دریافت کرده‌ام گفت: اولویت من بازی کردن برای سپیدرود رشت است.

نزهتی: اولویت من بازی در سپیدرود است

به گزارش رشت۲۰ ؛پویا نزهتی در گفت‌وگویی، با بیان اینکه از باشگاه سپیدرود رشت برای فصل جدید با من تماس نگرفتند اظهار داشت: منتظر پایان ماجراهای باشگاه سپیدرود هستم تا در مورد حضور در تیم سپیدرود تصمیم گیری کنم.

1396021211051915510702264 300x209 - نزهتی: اولویت من بازی در سپیدرود است

بازیکن تیم سپیدرود رشت با اشاره اینکه تلف کردن وقت باعث ضرر زدن به تیم سپیدرود می‌شود بیان داشت: در روند آماده سازی و انجام کارهای تاکتیکی و تکنیکی، این اتلاف وقت به ضرر تیم سپیدرود می‌شود.

 

نزهتی با بیان اینکه بسیاری از بازیکنان سپیدرود بازیکن آزاد هستند و می‌توانند با تیم‌های دیگر قرارداد امضاء کنند عنوان داشت: ابتدا باید با باشگاه سپیدرود تسویه حساب کنیم و بعد از آن در مورد قرارداد جدید صحبت کنیم.

 

بازیکن تیم سپیدرود رشت با اشاره اینکه امیدوارم اتفاقات خوبی در مورد تیم سپیدرود رشت روی بدهد گفت: باید در مورد ماندن در تیم سپیدرود یا رفتن با مدیران صحبت شود که هنوز تماسی با بازیکنان گرفته نشده است.

 

نزهتی با بیان اینکه از دو تیم برای حضور در آنها پیشنهاد دریافت کردم اظهار داشت: اولویت من بازی کردن برای سپیدرود رشت است و از تیم‌های پیشنهاددهنده برای مشخص شدن وضعیت تیم سپیدرود مهلت گرفتم.

 

وی با اشاره به اینکه بازیکنان سپیدرود در فصل گذشته بین ۴۰ تا ۵۰ درصد از مطالبات خود را دریافت کرده‌اند افزود: از ۲۳ خرداد فصل نقل و انتقالات آغاز شده و تیم‌های مختلف با بازیکنان سپیدرود وارد مذاکره می‌شوند.

 

بازیکن تیم سپیدرود رشت با اذعان به اینکه تیم ملی فوتبال ایران یک تیم یکدست است عنوان داشت: حریفان تیم ملی ایران بسیار قدرتمند هستند و بازی‌های سختی را در مسابقات جام جهانی در پیش داریم.

 

نزهتی با بیان اینکه با توجه به نوع بازی تیم ملی که مبتنی بر ضدحمله است می‌توان انتظار بازی‌های قابل قبول را داشت گفت: باید به این نکته توجه کرد که تیم‌های حاضر در گروه ایران، قهرمانان زیادی را در کارنامه دارند.