نزهتی: بدشانسی بیخیال سپیدرود نمی‌شود/ نظرمحمدی خیلی احساسی است

مهاجم سپیدرود رشت درباره جدایی علی نظرمحمدی گفت: حق سرمربی که تیم را از لیگ دو به لیگ یک و بعد لیگ برتر رسانده این نیست؛ با بی پولی تیم را آماده کرد و بیشتر از اینها باید از او حمایت شود.

.jpg - نزهتی: بدشانسی بیخیال سپیدرود نمی‌شود/ نظرمحمدی خیلی احساسی است

به گزارش خبر فوری رشت پویا نزهتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره شکست برابر پرسپولیس در آخرین بازی نیم فصل اول گفت: در بازی که برابر تیم برتر فصل خیلی خوب ظاهر شدیم هرچه زدیم به در بسته خورد. بدشانسی بیخیال سپیدرود نمی‌شود. ما پنج ضربه به چارچوب داشتیم و تنها ضربه داخل چارچوب آنها گل علیپور بود.

مهاجم سپیدرود ادامه داد: فقط من پنج ضربه به دروازه بیرانوند زدم و متاسفانه اینطور پیش رفت که شکست را پذیرا شویم.

نزهتی درباره اینکه سپیدرود پنج بازی را برخلاف روند مسابقه نتیجه واگذار کرده، اظهار داشت: این بهترین بازی فصل ما بود که باختیم. بازی با فولاد هم دقیقا اینطور بود. سوای مسائل فنی از نظر من بدشانسی و عدم تمرکز به دلیل مسائل مالی موجب شد تا نتیجه نگیریم. تمرکز وجود نداشت و اکثر گل‌ها را روی اشتباهات فردی قبول کردیم.

مهاجم سپیدرود درباره سومین استعفای علی نظرمحمدی در نیم فصل عنوان کرد: زمانی سرمربی باید شاکی شود که شاگردانش فوتبال بدی ارائه کنند. ما در پنج بازی آخر برابر تیم‌های صدرنشین بازی کردیم. بازی‌های امیدوار کننده‌ای داشتیم و خیلی‌ها اتفاقات را زود فراموش کردند.

نزهتی در ادامه حمایت از نظرمحمدی گفت: برخی بعد از بازی پرسپولیس گلایه‌هایی را مطرح کردند و سرمربی ما که آدم بسیار احساسی است در فضای مجازی این انتقادات را دید و ناراحت شد. حق سرمربی که تیم را از لیگ دو به لیگ یک و بعد لیگ برتر رسانده این نیست. با بی پولی تیم را آماده کرد و بیشتر از اینها باید از او حمایت شود. صد در صد نیاز به تقویت داریم و باید قدرت اول را به دست بیاوریم. من تا پایان فصل قرارداد دارم و با اینکه حرف‌هایی در گوشه  و کنار گفته شده مطمئنم هدف‌هایی در سپیدرود وجود دارد که می‌توانم آنها را به دست بیاورم.