نشست اعضای حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی با مدیرکل صداوسیما گیلان

نشست اعضای حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی با مدیرکل صداوسیما گیلان

به گزارش رشت۲۰، عصر دوشنبه اعضای حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی با مهندس حسن ظهیری مدیرکل صداوسیما استان گیلان دیدار کردند.

در ابتدای این نشست آقای هادی نقدی دبیر حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی استان با بیان اینکه این حزب از اواخر سال ۹۵ فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرده، گفت: حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی تمرکز خود را کمک به مردم در مناطق محروم قرار داده است.

دفاع از ایثارگران و قانون اساسی هادی نقدی معین حسن زاده بهادر سبحانی پور عباس عمویی فلاح عمویی حسن ظهیری صداوسیما 1 - نشست اعضای حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی با مدیرکل صداوسیما گیلان

وی در ادامه با بیان اینکه عمل به رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری سرلوحه برنامه های حزب است، اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از برنامه های جاری این حزب بوده که بصورت مستمر انجام می شود و پیگیر مشکلات این عزیزان خواهیم بود.

نقدی در ادامه ارائه مشروح گزارش خود متقاضی حمایت رسانه ای از جانب رسانه ملی و مهندس ظهیری شد. پس از این مهندس ظهیری با اشاره به گزارش کار مبسوط دبیر حزب، ضمن ابراز خرسندی از عملکرد حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی در محرومیت زدایی و تلاش برای رفع مشکلات اجتماعی و به ویژه برای قشر ایثارگران و همچنین همیت حزب در وفاق با برادران اهل سنت استان، قول رسانه ای کردن و تشریک مساعی در پیشبرد این اهداف را در حد توان دادند.

در این نشست آقایان هادی نقدی دبیر، محمّد عمویی قائم مقام، دکتر نعمت ا..‌. غزالی رئیس شورا سیاستگذاری، مهندس فلاح دبیرحزب در شهرستان رشت، مهندس بهادر سبحانی پور مسئول ارتباطات و رسانه ای، مهندس امید قاسمی جلالی معاونت هماهنگ‌کننده شهرستان‌ها … مهندس گرامی دبیر آستانه‌اشرفیه …مهندس حمزه امامدوست مسئول کمیته سیاسی حزب در استان و آقایان عباس عمویی و معین حسن زاده به‌عنوان خبرنگار و عکاس حاضر بودند.