نشست راهبردی هیئت بوکس شهرستان رشت برگزار شد

نشست راهبردی هیئت بوکس شهرستان رشت برگزار شد

به گزارش رشت۲۰-نشست راهبردی هیئت بوکس شهرستان رشت با حضور پیشکسوتان و ارکان هیئت شهرستان در سالن اجتماعات مهمان‌سرای المپیک رشت برگزار شد.

در این نشست دکتر درخشان عضو هیئت‌رئیسه هیئت بوکس شهرستان رشت گفت: بنده در محضر دوستان پیشکسوت و عزیزان در تلاش هستم که بتوانم به‌عنوان یک معلم و شهروند کمک نمایم.

 

وی افزود: ما می‌بایست کار جمعی خود را افزایش دهیم. آنچه موردتوجه است ورزش باید دارای تشکیلات منظم بوده و به‌صورت صوری نباشد. این موضوع باعث می‌شود که افراد هر یک شرح وظایف خود را بدانند تا کار به‌صورت فردی انجام نشود.

 

اگر امروز ما بتوانیم یک جوان را از دام اعتیاد نجات دهیم و به سمت ورزش هدایت کنیم‌ کار بزرگی کرده‌ایم و این تفکر اهمیت بسیار دارد.

 

سهرابی پیشکسوت بوکس گیلان در خصوص تنظیم اساسنامه هیئت بوکس شهرستان رشت، گفت: باید پیش از تنظیم اساسنامه بررسی و مطالعه لازم شود.

 

عزیزی پیشکسوت داوری بوکس گیلان گفت: ما باید اطمینان خاطر در خصوص سرنوشت جوانان ورزشکار خود داشته باشیم.

 

وی افزود: رئیس هیئت شهرستان رشت تا می‌تواند و دستش می‌رسد تلاش لازم را برای ارتقای سطح بوکس شهرستان و استان انجام می‌دهد.

 

در پایان این نشست احکام ارکان هیئت شهرستان رشت نیز به آنان اهدا شد و بر این اساس آقایان محمد درخشان، محمود سهرابی، بهرام عزیزی و سعید زمان نژاد به‌عنوان اعضای هیئت‌رئیسه، مجید اشیرک به‌عنوان نائب رئیس، میرعبدالحسن عسکری به‌عنوان رئیس کمیته داوران، میر محسن محجوب به‌عنوان رئیس کمیته فنی و مربیان آقایان محمود مسیبی، محسن مرغوب، میلاد آزمون، یاسر کاظمی و مصطفی جعفری پور به‌عنوان اعضای کمیته فنی، رضا عبدی به‌عنوان رئیس کمیته نوجوانان و جوانان و میلاد نجف پور به‌عنوان مسئول کمیته انضباطی منصوب شدند.