نشست شهردار رشت با هیئت تنیساز این رشته جذاب ورزشی در حوزه‌های شهری حمایت می‌کنیم

نشست شهردار رشت با هیئت تنیساز این رشته جذاب ورزشی در حوزه‌های شهری حمایت می‌کنیم

دکتر محمد علی ثابت قدم، شهردار رشت با هیئت تنیس روی میز استان، نشست مشترک برقرار کرد و هر دو طرف مسایل و اهداف این وزرش را با یکدیگر در میان گذاشتند.

photo 2017 01 18 02 04 52 620x413 300x200 - نشست شهردار رشت با هیئت تنیساز این رشته جذاب ورزشی در حوزه‌های شهری حمایت می‌کنیم

 

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از رشت رویایی در این نشست، محمد حسن عاقل‌منش رییس سابق شورای اسلامی شهر رشت‌، مصطفی عاقل منش سرپرست هییت تنیس روی میز شهرستان رشت‌، مهرداد غمخوار دبیر هییت تنیس روی میز استان گیلان‌، ماهان چینه وری بازیکن مقام دار تنیس روی میز استان گیلان‌، مسعود چینه وری نماینده پیشکسوتان تنیس روی میز استان گیلان، نسا فرمند نائب رئیس بانوان هییت تنیس روی میز استان گیلان‌، مفرح دلچه‌ای نماینده پیشکسوتان بانوان هییت تنیس روی میز استان گیلان، فاطمه باقری‌، مسئول کمیته استعدادیابی هییت تنیس روی میز استان گیلان‌، منصوره شعبان‌زاده‌، مسئول روابط عمومی هییت تنیس روی میز استان گیلان، حضور داشتند.

 

مصطفی عاقل منش در بخشی از سخنان خود بابت وقتی که شهردار رشت برای جلسه با هیئت تنیس روی میز داد قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد که با همراهی و همدلی خانواده بزرگ تنیس روی میز بتوانیم قدم‌های ارزشمندی را با پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان‌، مدیریت شهری رشت و دیگر نهادهای متولی امر برداریم.

 

شهردار رشت نیز انتصاب مصطفی عاقل‌منش را به سمت سرپرست هیئت تنیس روی میز شهرستان رشت تبریک گفت و این انتصاب را به فال نیک گرفت.

 

دکتر ثابت‌قدم پیگیری امورات کاری و اجرایی او را در حوزه‌های مختلف ورزشی‌، بخصوص مباحث مرتبط با مدیریت شهری بسیار ارزشمند شمرد و اعلام کرد که از این رشته پرمخاطب و جذاب ورزشی که طرفداران زیادی هم دارد با برنامه ریزی در پارک‌ها‌، محلات‌، بوستان‌ها و دیگر حوزه‌های مرتبط با مدیریت شهری حمایت خواهد کرد.

 

او تاکید کرد که اقدامات لازم را با همکاری همکارانمان در شهرداری رشت انجام خواهیم داد.

 

در پایان نیز دبیر و دیگر مسوولان هیئت تنیس روی میز با ارایه نقطه نظرات و قدردانی بابت تشکیل چنین جلسه‌ای و قدردانی از زحمات شهردار رشت و مجموعه مدیریت شهری خواستار حمایت همه جانبه شهرداری رشت از این رشته ورزشی شدند.