نشست کمیته‌های آقایان هیئت بسکتبال گیلان با حضور دکتر محمد رفیعی برگزار شد

نشست کمیته‌های آقایان هیئت بسکتبال گیلان با حضور دکتر محمد رفیعی برگزار شد

به گزارش رشت۲۰ ;و به نقل از روابط عمومی هیئت بسکتبال گیلان، نشست کمیته‌های آقایان هیئت بسکتبال گیلان به ریاست دکتر محمد رفیعی برگزار شد.

در این نشست دکتر محمد رفیعی ریاست هیئت بسکتبال گیلان به عملکرد ۳۰ ماه اخیر بسکتبال اشاره کرد و افزود: باهمت و تلاش شما بسکتبال از رکود و سکون خارج شد و از رویای حضور دو نماینده در لیگ کشور حالا ۷ نماینده در لیگ‌های کشوری داریم و طی این مدت ضمن حضور آزمایش و خطا را پشت سر گذاشته‌ایم و امروز زمان کسب نتایج است.

وی با اشاره به ارتباط خوب با فدراسیون افزود: امروز فدراسیون هم بر این باور است که باید نگاه ویژه به گیلان داشته باشد و آماده حضور نمایندگانی از داوران بانوان و آقایان در قضاوت‌های کشوری است.

دکتر محمد رفیعی به اهمیت آموزش و توسعه و بروز رسانی آموزش اشاره و خاطرنشان کرد: باید در پرورش داوران، مربیان و بازیکنان مدعی پیش‌قدم باشیم و آن‌وقت انتظارات خودمان را از اداره ورزش استان و فدراسیون مطرح نمایم.

وی در خصوص اعزام تیم‌های رده‌های سنی هم گفت: از همین امروز درصد معرفی سرمربیان تیم‌ها باشیم و مربیان تیم‌های برتر استانی هم مدنظر داشته باشیم.

ریاست هیئت بسکتبال به فراگیرتر نمودن بسکتبال اشاره کرد و افزود: با استانداری رایزنی شده و برنامه‌های مدونی در دستور کار قرار دارد و انتظار داریم تمام فعالیت‌ها اعم از مسابقات دوستانه و رسمی به اطلاع هیئت برسد و کمیته فنی هم نظارت داشته باشد.

در ادامه اعضا کمیته‌ها دیدگاه‌های خود را بیان داشتند.

در پایان این مراسم احکام کمیته‌ها به آن‌ها اهدا گردید.