نشست کمیته‌های بانوان بسکتبال گیلان برگزار شد

نشست کمیته‌های بانوان بسکتبال گیلان برگزار شد

به گزارش رشت۲۰ ;به نقل از روابط عمومی هیئت بسکتبال گیلان، نشست کمیته‌های بانوان بسکتبال عصر شنبه در دفتر دکتر محمد رفیعی برگزار شد.

در این نشست دکتر محمد رفیعی به بیان عملکرد غریب به ۳۰ ماه هیئت اشاره کرد و افزود: از ابتدای کار چشم‌اندازی برای رسیدن به‌روزهای خوب بسکتبال داشتیم که غیر از حضور و تبیین شایستگی‌های بسکتبال به بسکتبال پایه هم معتقد بوده و هستیم.

دکتر رفیعی با اشاره به اینکه در این سی ماه گذشته آزمون‌وخطاها صورت گرفته، گفت: زمان آزمون‌وخطا را پشت سر گذاشته‌ایم و حالا زمان رسیدن به نتیجه است و باید با تلاش بیشتر جایگاه خودمان را ارتقا دهیم.

وی بر نظارت عملکرد مربیان در باشگاه‌ها، برگزاری کلینیک‌های توجیهی و بازآموزی و ارتقا در مربیان و داوران تأکید کرد و افزود: با نظارت بیشتر باید از هدر رفتن انرژی و زمان جلوگیری کرد و دوباره تأکید می‌کنم هر رقابت دوستانه، خیریه، برگزاری تورنمنت و ‌… باید طی مکاتبه‌ای به اطلاع هیئت برسد.

ریاست هیئت بسکتبال گیلان از حضور تیم جوانان عادلی در رقابت‌های کشوری هم قدردانی کرد و افزود: خوشبختانه در همه تورنمنت‌ها نماینده داریم و استفاده از ظرفیت‌های بومی، نقاط قوت و ضعف را پیدا کرده ایم و از این به بعد با بکار گرفتن تجربیات زمان کسب نتایج مطلوب است.

در ادامه خانم‌ها سمانه ملکی، جهان تاب، کاظمی، عادلی، یعقوبی و ریحانه ملکی، رؤسای کمیته‌های مربیان، آموزش، مسابقات، بسکتبال سه‌نفره، داوران و نائب رئیس هیئت استان دیدگاه‌های خود را بیان داشتند.

یادآور می‌شود در پایان احکام ریاست کمیته‌ها به آن‌ها اهدا شد.