نظرمحمدی: به جدایی از سپیدرود حتی فکر هم نمی‌کنم

نظرمحمدی: به جدایی از سپیدرود حتی فکر هم نمی‌کنم

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت: به این تیم تعلق خاطر دارم و حاضر به جدایی از این تیم در میانه راه نیستم.

aS1479116283 - نظرمحمدی: به جدایی از سپیدرود حتی فکر هم نمی‌کنم

علی نظرمحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین شرایط سپیدرود که در پایان هفته سیزدهم در صدر جدول رده بندی لیگ دسته اول قرار دارد اظهار داشت: در هفته‌هایی هستیم که می‌توانیم حضورمان در بالای جدول را تثبیت کنیم.

وی گفت: تیم سپید رود یکدست است و همدل. ما هم در بازی‌های خارج از خانه عملکرد خوبی داشتیم و هم در بازی‌های داخل خانه. با گذشت ۱۳ هفته از مسابقات تنها ۵ گل خوردیم و این نشان می‌دهد تیم ما در خط دفاعی چه استحکامی دارد. من خودم به شخصه با خط دفاعی و دروازه بانم کار می‌کنم چون می‌دانم اهمیت کم گل خوردن در فوتبال چقدر زیاد است.

سرمربی تیم سپیدرود خاطرنشان ساخت: گرچه بازی بعدی ما داخل خانه است، اما حریف ما تیم اکسین یک تیم بسیار خوب است و علیرغم این که بازی قبلی‌اش را باخته، اما نشان داده که راه پیروزی خارج از خانه را به خوبی می‌داند. این تیم هم پارس جم را خارج از خانه برد و هم خونه به خونه را. پس ما بازی سخت و خطرناکی در پیش داریم.

نظرمحمدی اظهار داشت: تیم ما به لحاظ فنی شرایط لیگ برتری شدن را به شرطی پیدا می کند که در نیم فصل تیم را در برخی نقاط ترمیم کنیم. اما هنوز می گویم به لحاظ مالی پتانسیل لیگ برتری شدن را نداریم. برای لیگ برتری شدن باید به لحاظ مالی تا پایان هفته سی و چهارم انگیزه بازیکنان را حفظ کرد و این موضوع با شرایط فعلی میسر نیست.

دروازه‌بان سابق فوتبال کشورمان در خصوص کمک مالی به تیمش سپید رود گفت: یک فرد علاقمند به فوتبال ۳۵۰ میلیون به تیم ما کمک کرد که بین بازیکنان پخش شد. در مخارج روزمره تیم مشکلی نداریم چون شهرداری رشت زحمت آن را می کشد. اما باید این تیم اسپانسر  یا حامی مالی قوی داشته باشد و یا یک مالک قوی پیدا شود و تیم را بخرد چون تامین هزینه مبلغ قرارداد بازیکنان غیر از این روش راهکار دیگری ندارد و اگر بازیکنان انگیزه لازم را نداشته باشند لیگ برتری شدن خیلی سخت است.

وی در خصوص پیشنهاداتی که از  سوی برخی از تیم های لیگ یکی به او رسیده تصریح کرد: این موضوع را تکذیب نمی‌کنم. طبیعی است که تیم‌هایی که قصد تغییر و تحول دارند به من پیشنهاد داده باشند. اما من به تیم سپید رود تعلق خاطر دارم و تعهد. بسیاری از این بچه ها هم با من رابطه عاطفی دارند. هرگز راضی به جدایی از تیم خوب سپید رود در میانه راه نمی شوم. من رفیق نیمه راه نیستم.