نظرمحمدی: به هیچ عنوان به صعود فکر نمی‌کنیم/ تیم ما نه مالک دارد، نه مدیرعامل

نظرمحمدی: به هیچ عنوان به صعود فکر نمی‌کنیم/ تیم ما نه مالک دارد، نه مدیرعامل

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: به هیچ عنوان نه قول صعود می‌دهم و نه اصلاً با این مشکلات می‌توانیم به لیگ برتر راه پیدا کنیم.
139506231421506368649894 - نظرمحمدی: به هیچ عنوان به صعود فکر نمی‌کنیم/ تیم ما نه مالک دارد، نه مدیرعامل

به گزارش خبر فوری رشت ، علی نظرمحمدی در خصوص تساوی یک – یک  تیم‌های سپیدرود و فولاد یزد، اظهار داشت: در مقابل تیمی بازی داشتیم که چند هفته‌ای بود احیا شده و نتایج خوبی را کسب کرده بود. می‌دانستیم که فولاد در دو دیدار گذشته خود توانسته چهار امتیاز کسب کند و قطعاً مقابل ما و در زمین خودش انگیزه بالایی برای پیروزی دارد. از طرفی ما هم می‌خواستیم در ادامه روند خوب‌مان سه امتیاز بازی را به‌دست آوریم.

وی افزود: ما سه بازیکن اصلی خود را به دلایل مختلف در اختیار نداشتیم، ولی با وجود این با آنالیزی که از تیم حریف کرده بودیم تمام راه‌های نفوذ آنها را بسته بودیم، روی نقاط ضعف فولاد نیز کار کرده و اشراف داشتیم و دقیقاً از همان نقطه هم توانستیم به گل برسیم، اما متأسفانه در لحظات پایانی بازی یک پنالتی به حریف دادیم و سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کردیم.

سرمربی تیم سپیدرود در مورد دیدار آینده این تیم برابر راه‌آهن عنوان کرد: راه‌آهن تیم خوبی است و کادرفنی و بازیکنان بسیار خوبی را هم در اختیار دارد. می‌دانم که راه‌آهن حریف بسیار سختی برای ما خواهد بود، ولی تیم ما هم برای حفظ صدرنشینی مقابل این تیم قرار می‌گیرد و به‌دنبال کسب سه امتیاز بازی خواهیم بود. امیدوارم با تلاش بازیکنان بتوانیم دست پُر از زمین خارج شویم.

نظرمحمدی درباره اینکه آیا مشکلات مالی این تیم حل شده است یا خیر، گفت: هیچ مشکلی حل نشده است. تیم ما نه مالک دارد و نه مدیرعامل. تیم سپیدرود در اختیار هیئت فوتبال استان قرار دارد و شرایط ما روزبه‌روز در حال بدتر شدن است. امیدوارم در اولین فرصت الماسخاله، رئیس هیت فوتبال استان با درایت و تدبیر تیم را در اختیار یک اسپانسر و خریدار خوب قرار دهد تا ما از این بحران خارج شویم.

وی ادامه داد: تیم ما بسیار پرطرفدار است و توقعات مردم از این تیم بالا رفته است. مطمئناً با ادامه این روند در هفته‌های آتی به مشکل خواهیم خورد. امیدوارم با حل این مشکلات بتوانیم توقعات به حق مردم رشت را برآورده کنیم.

سرمربی تیم سپیدرود در مورد اینکه آیا امیدوار هستند بتوانند به لیگ برتر صعود کنند یا خیر، تصریح کرد: تمام استراتژی و سیاست ما برای سال اول، بقای آبرومندانه در جدول است و به هیچ عنوان به صعود فکر نمی‌کنیم، ولی حداکثر توان خود را به کار خواهیم گرفت تا بهترین نتیجه را بگیریم. به هیچ عنوان نه قول صعود می‌دهم و نه اصلاً با این مشکلات می‌توانیم صعود کنیم، اما این قول را می‌دهم که حداکثر توان خود را برای سربلندی مردم رشت و تیم سپیدرود انجام خواهم داد.