نظرمحمدی: هواداران سپیدرود مقابل ملوان احساساتی نشوند/ انتظار داشتم فغانی داور بازی شود

نظرمحمدی: هواداران سپیدرود مقابل ملوان احساساتی نشوند/ انتظار داشتم فغانی داور بازی شود

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: هواداران مان در بازی با ملوان احساساتی نشوند و بر اساس منطق عمل کنند.
78633826 87470671bbdef - نظرمحمدی: هواداران سپیدرود مقابل ملوان احساساتی نشوند/ انتظار داشتم فغانی داور بازی شود

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس علی نظرمحمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، در مورد دیدار روز چهارشنبه با ملوان انزلی گفت: ابتدا باید شهادت آتش نشانان قهرمان را به مردم ایران و خانواده های محترم شان تسلیت بگویم. آنها ما را در غم خود شریک بدانند. آتش نشانان به خاطر عشق به کارشان حافظ جان و مال مردم هستند و رشادت های آنها فراموش شدنی نیست.
وی ادامه داد: من به عنوان برادر کوچکتر همه اهالی فوتبال رشت و گیلان از هوادارانمان می خواهم در بازی با ملوان به هیچ عنوان احساساتی نشوند و ۹۰ دقیقه بر اساس منطق فقط بازیکنان و تیم محبوب خودشان را تشویق کنند. از هر گونه درگیری و تنش بر روی سکوها خودداری کنند زیرا این مسئله باعث می شود تمرکز بازیکنان ما از داخل زمین به روی سکوها منتقل شود.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت تصریح کرد: بازیکنان ما هم به دور از هر گونه احساسات تلاش می کنند بر اساس منطق بازی کنند. ملوان قطعا روز سختی مقابل ما خواهد داشت. بیش از ۲ سال است در خانه نباخته ایم و می خواهیم ۳ امتیاز این بازی را بگیریم. شکست ناپذیری سپیدرود در خانه باعث برتری روحی روانی بازیکنان ما نسبت به ملوان است.
نظرمحمدی در مورد مشکلات مالی سپیدرود گفت: ابتدا باید از اعضای محترم شورای شهر رشت تشکر کنم که در ۲ سال گذشته ما را حمایت کردند. از دکتر ثابت قدم شهردار محترم رشت هم باید تشکر کنم که همواره در مشکلات کنار ما بودند. مدیرکل ورزش استان و همچنین رئیس هیأت فوتبال هم به دنبال پیدا کردن اسپانسر و مالکی برای باشگاه هستند. شورای اسلامی شهر مصوبه کمک یک میلیارد تومانی را به سپیدرود به امضا رساندند و اکنون این مصوبه در انتظار تائید نهایی فرماندار است تا شهردار آن را …