نظرمحمدی: پرسپولیس برای «مصلح» درخواست نداده

نظرمحمدی: پرسپولیس برای «مصلح» درخواست نداده

فوری رشت و به نقل از ایسنا به گزارش خبرعلی نظرمحمدی سرمربی تیم سپیدرود رشت درباره وضعیت این تیم پس از پایان نیم فصل رقابت های لیگ دسته اول فوتبال، اظهار کرد: ما در نیم فصل نخست رقابت ها مشکلات زیادی مانند آماده سازی دیر هنگام تیم داشتیم که باعث شد نتوانیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم و تمرینات آماده سازی مناسب داشته باشیم. این مسئله کار را برای کادر فنی و بازیکنان سخت کرده بود.

76882424 85108606bcfbb 300x200 - نظرمحمدی: پرسپولیس برای «مصلح» درخواست نداده


او ادامه داد: محدودیت دیگری هم که داشتیم مشکلات مالی بود که همه از این مشکلات آگاه هستند. با همه این تفاسیر حمایت و تلاش بازیکنان، کادر فنی و هوادران تیم و کمک های مالی حسین هدایتی و میلاد خلیل زاده باعث شد که سپیدرود سربلند باشد و به قهرمانی نیم فصل برسد. بعد از پایان نیم فصل دو، سه روز به بازیکنان استراحت دادیم و از روز شنبه هفته جاری به اردوی کردان کرج آمدیم تا بازیکنان را در شرایط اردو آماده کنیم. دو بازی تدارکاتی هم در انتهای هفته انجام می دهیم. شرایط از نظر فنی بسیار خوب است ولی از نظر مالی بازیکنان باید شارژ مالی شوند تا نیم فصل دوم را با قدرت آغاز کنند.
سرمربی سپیدرود رشت در ادامه درباره نامه رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان به کاظمی رئیس شورای شهر رشت، خاطرنشان کرد: این نامه برای چند وقت پیش است. با توجه به انصراف مالکان گذشته سپیدرود، رهنما طی یک نامه ای باشگاه را به الماس خاله رئیس هیات فوتبال استان گیلان سپرد تا او مسئله واگذاری باشگاه را پیگیری کند.
نظر محمدی درباره اظهارات پورمحسن مالک پیشین این باشگاه که واگذاری سپیدرود را غیرقانونی می دانست، اظهار کرد: خود پورمحسن طی نامه ای به رهنما گفته که چون نمی تواند بدهی های گذشته و فعلی باشگاه را پرداخت کند …