نقی هدایتی، رییس هیئت کشتی استان گیلان:با استیضاح شهردار جوان و خوش‌فکر شهرم مخالفم

نقی هدایتی، رییس هیئت کشتی استان گیلان:با استیضاح شهردار جوان و خوش‌فکر شهرم مخالفم

نقی هدایتی، رییس هیئت کشتی استان گیلان می‌گوید که با استیضاح شهردار رشت مخالف است چون این موضوع باعث عقب افتادگی شهر می‌شود.

هدایتی 620x413 - نقی هدایتی، رییس هیئت کشتی استان گیلان:با استیضاح شهردار جوان و خوش‌فکر شهرم مخالفم

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از رشت رویایی رییس هیئت کشتی استان گیلان طی گفت و گوی کوتاهی ضمن مخالفت صریح با استیضاح دکتر ثابت‌قدم شهردار رشت افزود: رشت در دوران مدیریت ثابت‌قدم تغییرات بسیارخوب و چشمگیری داشته است.

هدایتی همچنین بر لزوم همدلی و اتحاد بین اعضای شورای شهر و شهردار تاکید کرد و گفت: اگر اعضای محترم شهر علاقه‌مند به تغییرات و پیشرفت و توسعه شهر هستند می‌بایست به جای اصرار ورزیدن به تغییر شهردار، با او تعامل بیشتری داشته باشند.

او تاکید کرد: ثابت‌قدم بی‌شک یکی از بهترین شهرداران رشت تاکنون بوده و هیچ‌کس نمی‌تواند منکر این قضیه باشد. اتفاقات مثبتی که در یکی دوسال اخیر در کلانشهر رشت حادث شده است، نشان از توانمندی‌های بالای مدیریتی شهردار جوان شهر دارد.

هدایتی با انتقاد از استیضاح چند‌باره شهردار توسط اعضای شورای شهر، این موضوع را عامل اصلی عقب افتادن توسعه شهری در رشت دانست.

او در پایان از شهروندان خواست در انتخاب خود برای دوره‌ی بعد شورای شهر دقت نظر بیشتری داشته باشند تا دیگر شاهد چنین مسائلی در شورا و شهرداری نباشند.