نمایشگاه تخصصی پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی در گیلان گشایش یافت

نمایشگاه تخصصی پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی در گیلان گشایش یافت

سومین نمایشگاه تخصصی لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد شوینده و صنایع وابسته به آن ، همزمان با دومین نمایشگاه تخصصی کیف، مد و پوشاک و صنایع وابسته آن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گیلان در رشت گشایش یافت.

82333852-71223282

به گزارش خبر فوری رشت مجری برگزاری این نمایشگاه ها عصر دوشنبه در رابطه با جزییات این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه ها در فضایی به مساحت چهار هزار مترمربع با حدود یکصد غرفه راه اندازی شده است.
مهدی کبیری با بیان اینکه حدود ۷۰ درصد از شرکت کنندگان در این نمایشگاه تولید کنندگان هستند، حضور چشمگیر برندهای مطرح کشور را از ویژگی های این نمایشگاه دانست.
وی ارتباط بدون واسطه و مستقیم تولید کننده و مصرف کننده ، آشنایی تولید کنندگان با ذائقه مشتریان ، حضور برندها در کنار همدیگر و شناخت نقاط ضعف و قوت خود در ارائه کارهای بهتر را از اهداف این نمایشگاه عنوان کرد .
کبیری یادآور شد: این نمایشگاه فردا با حضور مسئولان استانی به طور رسمی افتتاح خواهد شد اما بازدید از آن برای عموم از امروز آغاز شده است.
وی ساعت بازدید از این نمایشگاه را ۱۵ تا ۲۱ عنوان و تصریح کرد: این نمایشگاه از امروز تا ۱۹ آذرماه به مدت پنج روز برای بازدید علاقمندان دایر است.