نمایش دوبال قیچی در رشت روی صحنه می‌رود از 15 تا 21 آبان ماه جاری

نمایش دوبال قیچی در رشت روی صحنه می‌رود

دوبال قیچی توسط گروه نمایشی پژواک از ۱۵ تا ۲۱ آبان ماه جاری در رشت روی صحنه می‌رود.

13950810001240 PhotoA - نمایش دوبال قیچی در رشت روی صحنه می‌رود

به گزارش خبر فوری رشت نویسنده و کارگردان نمایش دوبال قیچی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای این نمایش در جشنواره تئاتر رضوی در سال جاری اظهار کرد: نمایش مذکور جایزه نخست و تندیس نویسندگی و بازی مرد جشنواره تئاتر رضوی را کسب کرده است.

امیر حامد به دریافت جایزه نخست نمایشنامه نویسی دوبال قیچی در جشنواره تئاتر رضوی اشاره کرد و افزود: نمایش مذکور نامزد موسیقی یازدهمین جشنواره تئاتر رضوی بود.

وی با بیان اینکه دوبال قیچی با مجوز رسمی از مرکز هنرهای نمایشی به نمایش گذاشته شده است، تصریح کرد: وحید محبوب بشری، شیدا خانزاده و امیر حامد بازیگران نمایش دوبال قیچی هستند.

بازیگر نمایش دوبال قیچی، نام این نمایش را اصطلاحی بین تربیت‌کنندگان کبوتر خواند و بیان کرد: مدت هفت ماه زمام صرف نویسندگی و ارسال نمایش به جشنواره رضوی شده است.

حامد، مدت اجرای نمایش دوبال قیچی را یک ساعت و ۲۵ دقیقه عنوان کرد و گفت: از ۱۵ تا ۲۱ آبان ماه جاری نمایش مذکور در سالن وارش مجتمع فرهنگی هنری خاتم‌الانبیا(ص) شهر رشت به روی صحنه می‌رود.

نویسنده و کارگردان نمایش دوبال قیچی با اشاره به همکاری طوبا پورعباس در نویسندگی این نمایشنامه، خاطرنشان کرد: فعالیت‌های جمعی در اجرای نمایش‌ها بسیار تاثیرگذار است.