نماینده رشت در مجلس:تایید اشکال فنی در دستگاه رای دهی دکتر شهریاری از سوی مرکز آمار مجلس

نماینده رشت در مجلس:تایید اشکال فنی در دستگاه رای دهی دکتر شهریاری از سوی مرکز آمار مجلس

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب
نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص اشکال فنی به وجود آمده در زمان رای دهی یکی از موافقان طرح انتقال شورای عالی بیمه سلامت به وزارت بهداشت، گفت: زمانی که دستگاه رای دهی یک نماینده دچار اشکال شود، به نحوی که امکان رای دادن از بین برود، واحد خدمات و آمار مجلس بررسی های لازم را انجام می دهد تا حقی از نماینده ضایع نشود.

77003325 85286052acbdd 300x200 - نماینده رشت در مجلس:تایید اشکال فنی در دستگاه رای دهی دکتر شهریاری از سوی مرکز آمار مجلس


به گزارش انتخاب، دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه وجود اشکال در دستگاه رای دهی حسینعلی شهریاری از سوی واحد آمار تایید شده است، افزود: به هر حال۳۰۰ دستگاه رای دهی در صحن موجود است که روزانه تعداد زیادی رای گیری با آنها انجام می شود. کمااینکه یک بار و به مدت دو روز، دستگاه رای دهی بنده نیز دچار اشکال شده بود.
وی با یادآوری اینکه این نوع اشکالات مسبوق به سابقه و حق شکایت برای نماینده محفوظ است، خاطرنشان کرد: هیات رئیسه برای رسیدگی به همین دست شکایات تشکیل شده است. در این موارد، رای گیری مجدد انجام نمی گیرد، اما رای فرد را از او می پذیرند و با ثبت آن، نتیجه رای گیری تغییر خواهد کرد. همان طور که در مورد پیشین که این اتفاق افتاد و همین حساسیت نیز وجود داشت، در نهایت نتیجه رای دهی تغییر کرد.
منبع:سلامت آنلاین