نماینده لنگرود چرا سکه هایی که قولش را داد به رسانه ها نمی دهد!؟

نماینده لنگرود چرا سکه هایی که قولش را داد به رسانه ها نمی دهد!؟

خبر فوری رشت / آقای لاهوتی چرا در حالی که از شهرهای بزرگ و کوچ مجاور شهری که فرزندتان شهردار آن می باشد اخبار گوناگون از عملکردها و دستاورد ها منتشر می شود اما عمده خبر منتشر شده در رابطه با شهر چاف و چمخاله در طول این مدت داستان همان سکه ها و ژن خوب است.«اگر پسرم شهردار شد به شما سکه خواهم داد»؛ این گفت‌وشنود تلفنی خبرنگار «شرق» است با مهرداد لاهوتی. نماینده‌ای که در گفت‌وگوهای پیشین خود با «شرق» تأکید داشت پسرش را از شهردارشدن منع کرده است، اما حالا….

بااین‌حال انتصاب کمیل لاهوتی به‌عنوان شهردار چاف و چمخاله انجام شد و آب از آب تکان نخورد، مهرداد لاهوتی هم از آن روز به بعد پاسخ‌گوی خبرنگاران نشد. چه وقتی تلفنی با او تماس می‌گرفتند و چه وقتی در راهروهای مجلس خواهان گفت‌وگو با او بودند…

اما حالا این سوال همچنان مطرح است که «آقای لاهوتی سکه هایی که می خواستید به خبرنگاران بدهید چه شد؟!»

چرا در حالی که از شهر های بزرگ و کوچ مجاور شهری که فرزندتان شهردار آن می باشد اخبار گوناگون از عملکردها و دستاورد ها در همین مدت نسبتا کوتاه آغاز به کار شهرداری ها منتشر می شود اما عمده خبر منتشر شده در رابطه با شهر چاف و چمخاله در طول این مدت داستان همان سکه ها و ژن خوب است.

آقای لاهوتی یادتان می آید درگفت‌وگو با ایسنا از استعداد ها و توانایی های فرزندتان گفته بودید و اظهار کردید پسرتان با مدرک کارشناسی ارشد عمران ۱۵ سال است که کارمند مسکن و شهرسازی استان گیلان می باشد و به عنوان گزینه پیشنهادی یکی از شهرداری‌های کوچک در منطقه که چهار سال است شهر شده انتخاب شده و گفتید که او استعداد دارد شهردار یک شهر بزرگ باشد.

آیا می دانید دیگر کاندیدا تصدی شهرداری چاف و چمخاله که به مراتب برخی دارای مدارک علمی بالاتر و رزومه ای بهتر نیز بودند، امروز در شهرهای بزرگتر شهردار شده اند، این نشانه توانمندی، داشتن برنامه و پتانسیل در آن ها بوده است، پس توانمندی و استعداد فقط مختص به یک ژن خوب نیست!