نهاد کتابخانه‌های استان گیلان نماد بی‌ثباتی

نهاد کتابخانه‌های استان گیلان نماد بی‌ثباتی

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، پس‌ازآنکه امیر محمدپور در مهر ماه ۹۵ به پایان کار خود در نهاد کتابخانه‌های استان گیلان رسید، برای چند ماه زهرا بدن آرا به‌عنوان سرپرست این اداره کل کار خود را آغاز نمود.

حضور چندماهه بدن آرا در این اداره کل اما بیش از دوران سه‌ماهه معمول برای سرپرستی به طول انجامید و درنهایت مرداد ماه ۹۶ هادی نوری از اساتید دانشگاهی و یکی از فعالان اعتدالی در گیلان بر رأس این اداره کل تکیه زد.

در شرایطی که با توجه به اکتیو شدن نهاد کتابخانه‌های استان به نظر می‌رسید وی حداقل تا پایان دولت دوازدهم در مسند مدیرکلی این نهاد فرهنگی باقی بماند اما در اقدامی پس از دقیقاً یک سال وی از مدیرکلی نهاد کتابخانه‌های استان گیلان کنار گذاشته شد!

حالا اما پس از نوری سرپرستی این اداره کل بار دیگر به پریسا کرمی یکی از بانوان فرهنگی رسیده است که ریاست اداره شهرستان رشت را در اختیار دارد.

دراین‌بین به نظر می‌رسد وضعیت خاص نهاد کتابخانه‌های عمومی استان گیلان همچنان آشفته باقی‌مانده و تا چند ماه دیگر برای مدیرکل این نهاد فرهنگی تصمیم‌گیری شود. هرچند به نظر می‌رسد اینبار یک بانوی فرهنگی بر مسند این اداره کل تکیه زده و حداقل تا پایان دولت دوازدهم جایگاه خود را حفظ نماید.