نه اصلاح‌طلبم و نه اصولگرا/ ما مسئولین بوده‌ایم که کارایی لازم را نداشته و دل این مردم را به درد آورده‌ایم

نه اصلاح‌طلبم و نه اصولگرا/ ما مسئولین بوده‌ایم که کارایی لازم را نداشته و دل این مردم را به درد آورده‌ایم

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، مسعود اسلامی اقدم پس از ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار رشت۲۰، گفت: با توجه به تحریم‌های صورت گرفته و وضعیت سخت معیشتی مردم، طبیعی است که به مقداری میزان مشارکت کاهش بیابد، اما با توجه به اینکه بنده با مردم و بخصوص اقشار آسیب‌پذیر جامعه برخورد دارم، معتقدم هنوز هم روزنه‌های امید وجود دارد.

وی ادامه داد: اگر کسانی که می‌خواهند بر مسند مدیریتی کشور قرار بگیرند صادقانه با مردم، فارغ از نگاه‌های سیاسی و جناحی صحبت کنند و خدمات صادقانه‌ای به مردم ارائه دهند، مردم بازهم اعتماد خواهند کرد.

اسلامی افزود: بنده دیده‌ام که مردم همچنان به ناظم اعتقاد دارند و پایبند هستند اما ما مسئولین بوده‌ایم که کارایی لازم را نداشته و دل این مردم را به درد آورده‌ایم.

وی در خصوص احتمال حضورش در لیست اصولگرایان، گفت: بنده نه اصلاح‌طلب هستم و نه اصولگرا و به قول مقام معظم رهبری یک انقلابی‌ام و می‌خواهم انقلابی عمل کنم. دیگر شعار و بحث سیاسی و اصولگرایی و اصلاح‌طلبی برای مردم جواب نخواهد داد. قرار گرفتن نام بنده در یک لیست به این معنا نیست که بنده به آن جناح وابسته هستم و به‌صورت مستقل وارد انتخابات خواهم شد.

اسلامی تصریح کرد: مردم ما همواره دقت نظر لازم را داشته‌اند و این بار نیز نمایندگانی شایسته را روانه مجلس خواهند کرد. بنده امیدوارم که مردم دقیق‌تر به مسائل نگاه کرده و فارغ از مسائل سیاسی و جناحی انتخاب خواهند کرد.